Поліція Київської області двічі оштрафувала підприємців, які не закрили свої гіпермаркети на карантин

Поліція Київської області двічі оштрафувала підприємців, які не закрили свої гіпермаркети на карантин

Поліція Київської області двічі оштрафувала підприємців, які не закрили свої гіпермаркети на карантин

Фото: ГУ Національної поліції в Київській області

Вони продовжували торгувати під час карантину.

У Київській області керівників будівельних гіпермаркетів, які поновили діяльність всупереч вимогам запровадженого всеукраїнського карантину для мінімізації поширенню нового коронавірусу COVID-19, притягнули до адмінвідповідальності. Тепер вони повинні сплатити штраф розміром від 34 тисячі до 170 тисяч гривень.

Про це повідомляє поліція області.

За словами правохоронців, керівництво будівельних гіпермаркетів у Білій Церкві, Боярці та Бучі попри заборону, продовжувало здійснювати діяльність. За таке порушення вони отримали адмінпротокол. Утім, незабаром знову поновили обслуговування клієнтів.

"Це, на жаль, жодним чином не вплинуло на їхнє бажання збільшити заробітки і вони знову відновили свою діяльність, наражаючи своїх покупців на небезпеку", - кажуть правоохоронці.

Працівники поліції знову зібрали докази продажу будівельних матеріалів громадянам, опитали свідків і склали на власників торговельних центрів адмінпротоколи, які скерують суду. Порушникам загрожує від 34 тисячі до 170 тисяч гривень.

Поліція Київщини притягнула до адмінвідповідальності керівників будівельних гіпермаркетів, які поновили діяльність...

Опубликовано Поліція Київської області Суббота, 4 апреля 2020 г.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація