Поліція Києва перевірила ресторан "Велюр" депутата Тищенка, який нібито працює попри карантин

Поліція Києва перевірила ресторан "Велюр" депутата Тищенка, який нібито працює попри карантин

Фото: Поліція Києва / Facebook

На момент перевірки відвідувачів у залі не було.

Поліція Києва перевірила ресторан депутата Миколи Тищенка "Велюр", який нібито працює попри карантинні обмеження. Порушень на момент перевірки не було виявлено, повідомляють правоохоронці.

Поліція провела роз’яснювальну роботу для персоналу та взяла в адміністратора закладу зобов’язання щодо роботи таких установ тільки в онлайн-режимі. Перевірку призначили за розміщеними в Мережі відео.

"У закладі відвідувачів не було. Там перебували кілька працівників. Ми роз’яснили адміністратору ресторану законодавчі норми про дотримання карантину та відповідальність за його порушення. Адміністратор написав пояснення та зобов’язання щодо заборони закладам громадського харчування приймати відвідувачів у період карантину", - прокоментував перевірку співробітник поліції.

Правоохоронці столиці перевірили інформацію зі ЗМІ щодо роботи закладу харчування на вулиці Льва Толстого

Опубліковано Поліція Києва Вівторок, 28 квітня 2020 р.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі Bihus.info неодноразово помічали, як до ресторану "Велюр" під’їжджають відомі у політичних колах люди та заходять всередину. Під час спостережень вони помітили, як у "Велюр" приїжджали народні депутати Антон Яценко та Олександр Кабанов, а також один із співробітників "Метінвесту" Віталій Кисіль.

Водночас самі журналісти також намагались забронювати столик у ресторані, але їм відмовили, зазначивши, що "Велюр" зачинений на карантин.

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко заявив, що в його ресторані "Велюр" у центрі Києва проходять особисті зустрічі. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація