Поліцейського-організатора "кришування" грабіжників на вокзалі у Києві посадили у СІЗО

Поліцейського-організатора "кришування" грабіжників на вокзалі у Києві посадили у СІЗО

Фото: УНІАН

Правоохоронець може вийти під заставу в 1,7 млн грн.

Столичний суд обрав запобіжний захід підполковнику поліції, якого підозрюють в організації покривання грабіжників на залізничному вокзалі у Києві.

Про це повідомляє Громадське із посиланням на речницю прокуратури Києва Надію Максимець.

За її словами,  суд заарештував поліцейського із можливістю внесення застави. Розмір застави складає 1 млн 762 тис грн.

Нагадаємо, у Києві затримано членів організованої злочинної групи з числа чинних співробітників кримінальної поліції на станції "Київ-Пасажирський", під прикриттям яких професійні крадії вчиняли злочини на території вокзалу. Очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції "Київ-Пасажирський". 

До вчинення злочинів останній залучив щонайменше 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька груп професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям данину за можливість "працювати" на вокзалі. Крім того, крадії систематично ділились із працівниками поліції викраденим у громадян майном. 

Наразі 7 членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України (строк покарання - до 12 років з конфіскацією майна) та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, що входили до складу організованої злочинної групи. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація