Показ військової техніки та мистецькі акції: як Київ святкуватиме День захисників і захисниць України

Показ військової техніки та мистецькі акції: як Київ святкуватиме День захисників і захисниць України

Фото: УНІАН

У столиці відбудуться меморіальні заходи національно-патріотичні проєкти, тематичні виставки, мистецькі акції тощо.

У Києві із нагоди Дня захисників і захисниць України, який відзначається щорічно 14 жовтня, відбудуться меморіальні заходи національно-патріотичні проєкти, тематичні виставки, мистецькі акції тощо. Відповідний план заходів затверджено в Київській міській державній адміністрації.

Про це йдеться на сайті КМДА.

План святкових заходів:

  • 14 жовтня відбудеться Церемонія покладання квітів до пам’ятного хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні та Меморіального комплексу Героям-киянам, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
  • 14 жовтня відбудеться святкова мистецька акція, присвячена Дню захисників і захисниць України на території Співочого поля у Печерському ландшафтному парку.
  • 14 жовтня у мережі кінотеатрів комунального підприємства "Київкінофільм" відбудеться показ документальних фільмів на відповідну тематику.
  • Від 11 до 24 жовтня в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" триватиме виставка з фондів музею "Козацька слава невмируща".
  • Від 12 до 17 жовтня відбуватиметься національно-патріотичний проєкт "Захисникам рідної землі…", який передбачає участь вихованців Київського міського палацу дітей та юнацтва у Ритуалі вшанування захисників України у Залі пам’яті Меморіального комплексу Міністерства оборони України; участь у квесті "Ми маленькі козачата"; онлайн-вітання вихованців творчих дитячих художніх колективів; виставку творчих робіт вихованців відділу народної творчості.
  • Від 11 до 15 жовтня у читальному залі Державного архіву м. Києва триватиме виставка архівних документів, присвячених Дню захисників і захисниць України.
  • Від 13 до 17 жовтня триватиме статичний показ сучасних зразків озброєння та техніки сил безпеки і оборони на Михайлівській площі та Володимирському проїзді.

Також 14 жовтня відзначається Покрова Пресвятої Богородиці, День козацтва і День створення УПА.

Нагадаємо, оскільки свято випадає на четвер, тому п'ятниця, 15 жовтня, буде неробочим днем. Відпрацювання переноситься на наступну суботу, 23 жовтня. Тому на українців чекає аж чотири вихідних.

Повʼязані теми:

Наступна публікація