Погрожує підірвати банк у центрі Києві: кримінологиня прокоментувала поведінку "терориста"

Погрожує підірвати банк у центрі Києві: кримінологиня прокоментувала поведінку "терориста"

Представники поліції почали перемовини з "терористом".

Юристка-кримінологиня Анна Маляр в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментувала поведінку "терориста", який погрожує підірвати відділення банку у центрі Києва.

Так, за її словами наразі складно зрозуміти дії чоловіка, однак не слід його переоцінювати.

"Дуже складно говорити, бо ми не знаємо психологічний і психічний стан людини, яка захоплювала заручників і що саме спонукало на такі дії. Сценарії бувають дуже різні: від того, що людина може бути носієм якихось політичних ідей до елементарних речей, коли людині немає чим платити кредити, борги і у неї абсолютне життєве фіаско. І в залежності від того сценарію, який спонукав людину до цього, буде залежати і його манера поведінки. Більше того бувають такі вимоги, які дійсно можна виконати, які можуть стосуватися його особистих життєвих проблем, а буває навпаки як минулого разу (ред. - захоплення заручників у Луцьку), коли людина хотіла спілкуватися з посадовцями", - пояснила Анна Муляр.

Вона також додала, що не потрібно переоцінювати розумові здібності "терориста". "Не треба переоцінювати його розумові здібності. Він відпустив заручників тому, що міг перелякатися, могла поліція спрацювати, а міг зрозуміти, що щось пішло не по його сценарію. наразі прогнозувати важко", - сказала юристка-кримінологиня.

Нагадаємо, 3 серпня у Києва до відділення "Універсал Банк" у БЦ "Леонардо" зайшов невідомий чоловік, і заявив, що у нього в рюкзаку бомба. Він попросив викликати поліцію. Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

Пізніше низка ЗМІ повідомили, що "терорист", який погрожує підірвати відділення банку у центрі Києва, хоче вийти в прямий ефір на будь-якому з телеканалів, щоб озвучити якесь повідомлення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація