Подробиці вибуху в Києві: двоє людей потрапили в лікарню, поліція знайшла ще одну гранату

Подробиці вибуху в Києві: двоє людей потрапили в лікарню, поліція знайшла ще одну гранату

Фото: Еспресо.TV

Вибухівку виявили у спірній квартирі, за котру й билися власник і колектори.

У столичній багатоповерхівці вибухнула граната. Це сталося вдень у під’їзді одного з житлових будинків на Оболоні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вибухівка пробила діру в бетонній плиті, ніхто з мешканців будинку, непричетних до конфлікту, не постраждав. "Усі в шоці, спершу не зрозуміли – подумали, що газ вибухнув. А потім побачили, що скло полетіло. Стали викликати поліцію. А потім вибіг хлопчина у крові", - розповідають очевидці.

Двоє чоловіків постраждали внаслідок вибуху в житловому будинку на Оболоні

Двоє чоловіків постраждали внаслідок вибуху в житловому будинку на Оболоні

Після вибуху учасники інциденту порозбігалися. Інформації про загиблих немає, поліція не знає і точної кількості поранених. Наразі до лікарні потрапили двоє, їх вартують правоохоронці. "Зараз ми встановлюємо, хто саме був ініціатором конфлікту, хто які дії вчиняв і хто застосував вибухівку", - пояснив начальник Оболонського управління поліції Михайло Ніконов.

Станом на зараз відомо, що конфлікт стався через право власності на одну з квартир, щодо котрої є судова тяганина між господарем і кредитною установою. Бійка виникла між чоловіками, хтось із них кинув вибухівку. У спірній квартирі під час обшуку правоохоронці знайшли ще одну гранату і сигнальну ракету, а також 500 набоїв, усе це направили на експертизу. Поліція порушила кримінальне провадження за статтею замах на вбивство та розпочала досудове розслідування.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Повʼязані теми:

Наступна публікація