Подробиці самогубства школярки в Києві: друзі-підлітки знали, де могла перебувати дівчинка

Подробиці самогубства школярки в Києві: друзі-підлітки знали, де могла перебувати дівчинка

Фото: ТСН

Але ніхто з дорослих не додумався в них спитати, твердять діти.

У столиці через півтори доби пошуків виявили мертвою 13-річну школярку Марину. Вона зістрибнула з недобудованої багатоповерхової споруди в одному зі спальних районів Києва, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дівчинка зникла в середу близько 17:00 вечора, а тіло з характерними для падіння з висоти травмами знайшли о 12:30 п’ятниці. За словами копів, уже виявлена й передсмертна записка, тому основною версією трагедією є самогубство. Доки тривали слідчі дії на місці страшної знахідки, поряд ходила група підлітків – друзів загиблої. Діти дивувалися, що при пошуках їх ніхто не питав, де може бути Марина, інакше вони б одразу скерували дорослих на це місце, бо до цієї недобудови дівчинка приходила мало не щодня.

У Києві семикласниця наклала на себе руки

У Києві семикласниця наклала на себе руки

Друзі твердять, що Марина неодноразово говорила про суїцид і навіть намагалася заподіяти собі смерть раніше, але тоді її встигли зупинити на даху – схопили за курточку та відтягли від краю. Одна з матерів цих школярів по секрету розповіла, що минулого тижня Марина нібито приносила до класу пляшку вина, аби відсвяткувати 8 березня, але це побачили вчителі і пригрозили вигнати дівчину зі школи. У школі цю інформацію не коментують, та й взагалі не хочуть спілкуватися з журналістами.

Жителі прилеглого до недобудови району твердять, що вже неодноразово скаржилися на те, що небезпечний об’єкт стоїть відкритим, а на його даху часто бачили дітей. Поліцейські ж будь-яких коментарів у цій справі уникають і посилаються при цьому на матір загиблої дівчинки, котра заборонила їм поширювати інформацію. Слідчі лише запевнили, що подія зареєстрована належним чином, а з’ясування всіх обставин триває.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація