Подробиці перекриття проспекту в Києві: бійки з водіями та зниклі мільйони гривень

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Подробиці перекриття проспекту в Києві: бійки з водіями та зниклі мільйони гривень

Де гроші, котрі люди сплачували за тепло, ніхто не знає.

Мешканці однієї зі столичних багатоповерхівок сьогодні на знак протесту проти відсутності гарячої води і тепла в своїх оселях перекрили велику автомагістраль – проспект Перемоги. Люди кажуть, що вони оплачували за комунальні послуги справно, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для них досі не розпочався опалювальний сезон – пліснява у Світлани вже розрослась по всій кухні. "Це все через те, що опалення нема вже який час", - нарікає господарка. В сусідньому під’їзді маленький Владик уже тиждень хворіє під теплою ковдрою – у квартирі ввімкнений на обігрів кондиціонер, люди сплять одягнуті, але це все одно не допомагає.

Мешканці столичної багатоповерхівки перекривали дорогу через відсутність опалення

Мешканці столичної багатоповерхівки перекривали дорогу через відсутність опалення

Борги будинку сягають майже 2 мільйонів гривень. Мешканці впевнені, що в цьому винні голова кооперативу та його бухгалтер: "Всі кошти, які ми сплачували за опалювальний сезон, бухгалерка не перераховувала на постачальника, а перераховувала на особовий рахунок з мовчазної згоди Страшенка Володимира Анатолійовича". Голова кооперативу живе у цьому ж будинку, люди його бояться, бо не раз погрожував їм та хизувався зв'язками у поліції: "Дуже агресивний, до нього навіть на прийом приходиш – сидить у позі імператора, одразу ж до тебе агресія".

Голова відчиняє, бачить людей і з силою грюкає дверима. Не відповідає на телефон і бухгалтер. Люди кажуть, що бухгалтерка свою провину визнала, її справа вже у суді, але на засідання вона не приходить. Наступне призначили аж на 10 січня, отже, Новий рік вони готуються зустрічати з холодними батареями.

Пікет на дорозі тривав кілька годин. За цей час мешканці будинку встигли і привернути увагу до своїх проблем, і з водіями побитися. Терпець у тих увірвався майже одразу.

Кореспондентка ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація