"Подарувала бабуся": у Києві дружина начальника поліції отримала квартиру за 7 млн грн

"Подарувала бабуся": у Києві дружина начальника поліції отримала квартиру за 7 млн грн

Фото: УНІАН

Проведений НАЗК моніторинг способу життя службовця встановив, що бабуся не могла мати таких коштів.

Колишній керівник районної державної адміністрації Києва та начальник поліцейського відділення столичного Річкового порту незаконно придбали дороговартісні активи. Для приховування багатства вони записали покупки на своїх дружин.

Про це повідомило Національне агентство із запобігання корупції 26 травня.

Експерти проаналізували декларацію ексочільника райадміністрації столиці та помітили відмітку про отримання дружиною у власність двох приміщень нежитлового фонду вартістю понад 2,5 мільйона гривень.

Дружина чиновника також якимось чином примудрилася придбати автомобіль люкс-класу Mersedes-Benz за 3 мільйони гривень.

Декларант запевняв, ніби все придбано за гроші, які були зароблені від 2020 до 2021 року.

Але здобуті дані свідчать, що вони не мали коштів на придбання вказаного майна.

Фото: НАЗК

Ще однією власницею несподіваного багатства виявилася дружина начальника відділу поліції Річкового порту. У цьому випадку декларант не придумав нічого кращого, як збрехати про бабусю-мільйонерку, яка вирішила на старості років подарувати його дружині квартиру за 7 мільйонів гривень.

Проте проведений НАЗК моніторинг способу життя службовця встановив, що бабуся не могла мати таких коштів.

Зібрані детективами матеріали відправлено до Слідчої антикорупційної прокуратури для вирішення питання про початок судового процесу з метою вилучення незаконно отриманого майна на користь України.

Нагадаємо, що 15 травня Національне антикорупційне бюро повідомило про викриття масштабної корупційної справи у Верховному суді. Пізніше стало відомо, що на хабарі погорів не хто інший, як сам голова Верховного Суду Всеволод Князєв. Його спіймали під час отримання хабаря у розмірі 2,7 млн доларів.

За інформацією ЗМІ, гроші Князєв нібито отримував від людей, які виступали за рішення суду на користь олігарха Костянтина Жеваго.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація