Побиття чотирирічної дівчинки: суд ухвалив вирок вітчиму

Побиття чотирирічної дівчинки: суд ухвалив вирок вітчиму

Фото: pixabay.com

Зловмисник спричинив тяжкі тілесні ушкодження малолітній доньці своєї співмешканки.

Прокуратура в апеляції домоглася реального покарання чоловіку за побиття чотирирічної дитини.

За принципової позиції ювенального прокурора Київської міської прокуратури Київським апеляційним судом до реальної міри покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі засуджено зловмисника, який спричинив тяжкі тілесні ушкодження малолітній доньці своєї співмешканки.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Досудовим слідством встановлено, що у квітні 2020 року обвинувачений, перебуваючи в квартирі зі своєю співмешканкою та її чотирирічною донькою, на ґрунті раніше виниклих неприязних відносин та у зв’язку з відмовою малолітньої коритися його наказу, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій та їх наслідки, наніс дитині численні тілесні ушкодження, серед яких – тяжкі тілесні ушкодження, що є небезпечними для життя в момент заподіяння", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Вироком суду першої інстанції чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, та призначено покарання у виді п'яти років позбавлення волі, однак на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на три роки.

Не погоджуючись з призначеним покаранням, вказаний вирок суду сторона обвинувачення оскаржила в апеляційному порядку.

Врахувавши наведені прокурором доводи, Київський апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, яким обвинуваченого засуджено до реальної міри покарання у виді п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, у Рівному батько впустив немовля з рук і воно тяжко травмувалося: слідчі вручили чоловікові підозру.

Повʼязані теми:

Наступна публікація