Півквартири у ЖК "Нова Англія" за яблучний рекорд Новини компаній

Півквартири у ЖК "Нова Англія" за яблучний рекорд

21 жовтня у День яблука в Києві було встановлено рекорд України з найдовшої яблучної шкірки.

Головний подарунок власнику рекорду – півквартири у ЖК "Нова Англія".

І рекордсменкою стала Марія Банк, яка вже є власницею половини квартири у "Новій Англії". Довжина шкірки з яблука, яку вона вирізала становить 10 м і 82 см: "Ми із сестрою цілу ніч зрізали шкірки з яблук, перевели на тренування майже 5 кілограмів", – жартує Марія, "Я дуже вдячна "Новій Англії" за таку можливість та цінний подарунок", – ділиться Марія.  

Друге місце посіла Олена Мартинюк з результатом 10 м і 78 см. Та й Олена не залишилася без подарунка – вона проведе релакс-день у Wellness центрі від Equides club. Третє місце – Бутим Артем, з довжиною яблучної шкірки 10 м і 34 см – отримав сертифікат на проходження майстер-класу з гольфу в сімейному кінно-спортивному клубі Equides club.

Суддями, які фіксували результати стали:

Віталій Зорін, експерт Національного Реєстру Рекордів України. 

Олександр Лук’яненко, шеф-кухар мексиканського ресторану і текіла бару Tequila House.

Асмік Гаспарян — переможниця кулінарного шоу МайстерШеф-6.

Результати учасників приємно вразили Віталія Зоріна: "На самому початку реєстрації учасників я був упевнений, що максимальна довжина яблучної шкірки буде не більше 7-8 метрів. Та зараз повинен визнати, що результати перевершили усі мої сподівання". 

Найбільше вразило Олександра Лук’яненко те, з якою делікатністю деякі учасники віднеслись до завдання! В деяких місцях ширина зрізу досягала 2-2,5мм: "Я навіть не сподівався, що будуть настільки високі результати, саме технічного виконання цього рекорду".

Із захопленням розповідає про Рекорд і Асмік Гаспарян: "Я була здивована, як дбайливо, нервуючи, тремтячими руками учасники викладали ароматну шкірку. Дивним також для мене було те, що в учасників були свої методи, інструменти. І звичайно "Нова Англія" це дуже сильний мотиватор! Нехай буде затишним вогнище Марії! Чекаю на новосілля)))".

Для встановлення національного рекорду зареєструвалося біля 200 учасників, близько 40 пройшли відбір. Ідея встановити рекорд народилася завдяки ЖК "Нова Англія": "День яблука є досить поширеним в Англії, змагання з очищення яблучної шкірки є дуже популярними. Ще у 1976 році було встановлено рекорд, який досі не побитий. Ми подумали, а який рекорд змогли б встановити українці?! Майже 11 метрів – неочікуваний результат. Ми вітаємо Марію з перемогою! І ми не зупинимося на досягнутому й хочемо побити рекорд Британії. Тому є рік для тренувань до нового урожаю яблук, щоб вирізати яблучну шкірку більше 53 метрів", – поділилися своїми враженнями в "Новій Англії".

Наступна публікація