Пісні про Че Гевару і ностальгія за СРСР. Як у Києві відзначили Першотравень

Пісні про Че Гевару і ностальгія за СРСР. Як у Києві відзначили Першотравень

Фото: УНІАН

1 травня у столиці відзначали одразу двома мітингами.

У Києві відбулися одразу два першотравневі мітинги, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Їх улаштували дві різні соціалістичні партії. Мітингували вони хоч і за кількасот метрів один від одного, але погляди на свято мали діаметрально протилежні. А частина мітингувальників узагалі не могла пояснити, чому прийшла на святкування.

Перший мітинг збирався на розі Хрещатика і Прорізної. Тут були червоні прапори, повітряні кульки та гасла – "мир, труд, травень". Дивували лише молодики спортивної статури, які неохоче спілкувалися із журналістами. Один з молодиків лише пояснив, що прийшов зранку на тренування, а покликали на парад.

У цей час у Маріїнському парку збиралися інші соціалісти. ВказівкИ їм роздавав міністр часів Януковича Леонід Кожара, який встиг і пісень про Че Гевару поспівати. Після півторагодинних зборів колона вирушила під супровід оркестру. Першою зупинкою став кабмін, де владі зачитали вимоги про відставку Гройсмана і ув'язнення Гонтаревої.

Під червоними прапорами та з піснями у Києві соціалістичні партії провели мітинги

Під червоними прапорами та з піснями у Києві соціалістичні партії провели мітинги

Далі активісти вирушили на Європейську площу, де вже мітингували інші соціалісти. Проте люди з двох мітингів не об'єдналися, і колона далі рушила до арки Дружби Народів.

Обидва мітинги закінчилися майже одночасно. Розходилися так само, як і збиралися – колонами.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація