Після вбивства ветерана АТО Сергія Олійника минуло 2,5 роки, але суд вкотре подовжив арешт підозрюваному

Після вбивства ветерана АТО Сергія Олійника минуло 2,5 роки, але суд вкотре подовжив арешт підозрюваному

Фото: скриншот з відео

Анатолію Чівікову подовжили тримання під вартою на два місяці.

Шевченківський райсуд столиці продовжує розглядати справу чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві учасника АТО в центрі столиці. Суд вкотре подовжив арешт Анатолію Чівікову, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Родина загиблого бійця АТО Сергія Олійника, вдова та його син, 2,5 роки після вбивства ходять на кожне засідання суду. Під час засідання у вівторок, 3 грудня, вчергове підозрюваному Анатолію Чівікову подовжили утримання під вартою на два місяці.

Син загиблого певен, що захист підозрюваного навмисно в такий спосіб затягує справу. “Я вважаю, що це чергове затягування. Досить було подивитися, коли на нинішньому засіданні кілька разів були клопотання, які відхилялися судом. Адвокат ще подає клопотання, а воно відхиляється”. - каже син загиблого Ярослав Олійник.

Родина сподівається почути вирок для вбивці їхнього батька-героя до кінця року.

Підозрюваний у вбивстві Анатолій Чівіков влітку 2017 року біля Золотих Воріт вдарив ножем Сергія Олійника на очах його дружини. Зробив це після того, як Сергій заступився за свого сина-музиканта, який грав на вулиці на електронному піаніно.

Підозрюваному у вбивстві АТОвця Сергія Олійника вкотре не змогли винести вирок

Підозрюваному у вбивстві АТОвця Сергія Олійника вкотре не змогли винести вирок

Підозрюваного затримали через годину після вбивства, коли він переховувався від поліцейських на даху будинку, в якому мешкав. Його відразу відправили за ґрати.

На судах Чівіков каже, що гучна музика дратувала, а вже у жовтні заявив про свою нову версію: першим ніж дістав загиблий, а він нібито жертва агресії.

Кореспондентка ТСН Валерія Ковалінська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація