Після тримісячних пошуків у Києві знайшли травмованого собаку. Але від нього відмовилася господарка

Дата публікації
Перегляди
7086
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Господарка загубила пса п'ять років тому.

Порятунок Дартаньяна: вперше знайшли на Різдво, вдруге - на Великдень. Скалічений пес, який узимку втік зі столичної ветклініки, нарешті знайшовся.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

В січні собаку з розтрощеною лапою знайшли на вулиці волонтери. 10 тисяч гривень на його операцію тоді зібрали всім миром. В Інтернеті його впізнала і справжня власниця, яка загубила його п'ять років тому. Вона саме збиралася забрати собаку додому, та пес утік просто з-під рук лікарів. І от після трьох місяців після зникнення Дартаньян повернувся.

Волонтерка Лана Ветрова обіймає знайду та ледь стримує сльози. Саме вона після втечі Дартаньяна підняла на вуха соцмережі та всі ветеринарні служби. І от після трьох місяців поневірянь собаку знайшли.

"Постів, перепостів було понад 10 тисяч, в нас стільки розклеїних оголошень було. Зовсім незнайома людина передзвонила і сказала, що, мабуть, це він", - каже жінка.

Побачивши Дартаньяна в столичному парку КПІ, Лана не повірила своїм очам. Відшукати собаку в люті морози вони вже не сподівалися. Та пес не лише вижив, а й зберіг розтрощену прооперовану лапу.

"Одного пальчика немає, тут в нас дві спиці й кісточки зібрані буквально з дрібних-дрібних шматочків. Власне, ніжка прижилась нормально. Коли я бачу, що Дартаньян на чотирьох ногах, думаю, Бог милував".

Знайшовся скалічений пес, який втік зі столичної ветклініки три місяці тому

Знайшовся скалічений пес, який втік зі столичної ветклініки три місяці тому

Нині Дартаньяна обстежують у ветклініці – в Глевасі. Столичне лікування дорожче, каже Лана, а коштів – обмаль, та й ті з кишень волонтерів. Його власниця, яка так хотіла забрати собаку після п'яти років розлуки, в останню мить передумала.

"Для мене був дуже сильний удар, коли на такому піднесенні я тремтячими руками набираю її телефон, кажу, твій собака знайшовся. В мене аж дихання перехопило. Кажу Дартаньян знайшовся і я чую у відповідь – що вже не треба", - згадує Лана.

Зараз пес звикає до нашийника та слухняно дивиться сумними очима на людей. Його стан, кажуть лікарі, задовільний, але потребує дообстеження.

У ветлікарні Дартаньян пробуде щонайменше тиждень. За цей час, каже Лана, вона робитиме все надможливе, аби пес знайшов нових справжніх господарів.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Вікторії Дмитренко.

Наступна публікація