Після смерті АТОвця родичі вигнали собаку: волонтери шукають для Марусі новий дім

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після смерті АТОвця родичі вигнали собаку: волонтери шукають для Марусі новий дім

Фото: facebook.com/dopomoga.tvarynam

Нині вона перебуває на дуже короткій перетримці.

У Києві волонтери шукають новий дім для собаки, яку родичі померлого господаря вигнали з квартири. Три місяці Маруся жила, де доведеться. Увечері її впускали в під'їзд, а вдень ​​вона намагалася підгодуватися, як зможе.

"У Марусі, або як її ще звали, Марія Іванівна, доля невесела. У неї був господар. Він воював на Донеччині, там її маленьку виніс під бомбардуванням і залишив собі. Маму Марусі розірвало міною", — розповідають історію бідолахи волонтери.

Господар Марусі був двічі поранений, контужений і два роки тому повернувся додому. І Маруся приїхала з ним.

"Важко влаштовувався в цивільному житті, важко адаптувався. Але за Марусею стежив, як умів. Вона звикла переносити труднощі: і холод, і голод. Він жив сам. Контузія і епілептичні напади призвели до смерті цієї людини", — продовжують волонтери.

Фото: facebook.com/dopomoga.tvarynam

Потім у його квартирі оселилися родичі, а Марусю вигнали. Три місяці після смерті господаря Маруся жила, де доведеться. Увечері її впускали в під'їзд, а днем ​​вона намагалася підгодуватися, як зможе. Мешканці її підгодовували, але це було не регулярно. Вона дуже сумувала за колишнім господарем.

Потім її взяв до себе один чоловік, але собака швидко стала тягарем і він повернув її назад.

"Так і поневіряється по білому світу. Маруся чудова істота. Вона розумна, віддана, зі спокійним і терплячим характером. Вона ласкава і красива. До вигулу привчена, стерилізована, має необхідні щеплення. Вік близько 2-х років. Тимчасово перебуває на дуже короткій перетримці", — зазначають волонтери, додаючи, що шукають для неї доброго і відповідального господаря.

Контакт для охочих подарувати Марусі дім: 0984208220 Люся.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація