Після скандального корупційного розслідування Кличко не з’явився на поліграф, а київська влада провела новий конкурс щодо будівлі біля готелю "11 дзеркал"

Після скандального корупційного розслідування Кличко не з’явився на поліграф, а київська влада провела новий конкурс щодо будівлі біля готелю "11 дзеркал"

Фото: УНІАН

Перемогу у тендері здобула компанія, кінцевим бенефіціаром якої є Володимир Кличко.

Київська влада провела новий аукціон щодо прав на володіння громадською будівлею неподалік готелю "11 дзеркал", який належить брату міського голови Києва Віталія Кличка Володимира, і новим розпорядником її стала компанія, яка і належить самому Володимиру.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Поліграф для Кличка: чи пройшов мер перевірку на брехню і результати тестування журналіста "1+1"

Поліграф для Кличка: чи пройшов мер перевірку на брехню і результати тестування журналіста "1+1"

Ще в червні кореспондент ТСН.Тижня Сергій Гальченко опублікував розслідування, у якому розповів про факт незаконного заволодіння громадською будівлею у центрі міста біля готелю "11 дзеркал". У цій будівлі мала бути бібліотека загального користування, однак використовується вона як складське приміщення для готелю поруч. Детальніше про справу читайте тут. Сам Кличко всю інформацію спростовує і повідомив, що буде судитися із телеканалом 1+1.

Після сюжету ТСН.Тижня Держбюро розслідувань порушило кримінальну справу за фактом заволодіння майном киян злочинною групою. А саме приміщення так званої бібліотеки арештував суд з приміткою - заборона будь-якого відчуження.

Ми приїхали до Лариси ще раз. Вона демонструє нам записи відеокамер. А саме пересування співробітників готелю до вкраденого приміщення і навпаки. Вивантаження овочів, килимів.

"Ось людина співробітник готелю. Він приходить туди роздягається, перевдягається. Приходить в бібліотеку. Потім виходить на роботу", - розповідає вона.

На початку готель "11 дзеркал" навіть хотів приховати злочин, повісивши простирадло.

"Потім вони зняли і почали відкрито робити все, що вони робили до цього. Тобто, влада на чолі з Віталієм Володимировичем продовжує робити злочини і ні від кого не ховається, це є безкарність людини, яка є головною в Києві", - бідкається жінка.

Проте в мерії підлеглі Кличка чхали на суд та його рішення про арешт будівлі та кримінальну справу. За 4 дні після ухвали Феміди, мерія всупереч рішенню суду - проводить аукціон з продажу приміщення. Проводять торги, звичайно, знаючи, що приміщення арештоване. Очевидно, що підлеглі Кличка швиденько продали те, що вислизало з рук його родини...

"Це злочинна схема, яку ця мафія розігрує вже не перший раз. Мер про це знає? Мер про це знає. Я багато разів звертав його увагу. Увагу публічно. Що викрадають майно на схемах непрозорих аукціонів. Що треба щось робити. Але мер спускав ці запитання до виконавців, які ці злочини вчиняли", - заявив голова комісії Київради з питань власності Леонід Антоненко.

Але кому ж дісталося вкрадена та заарештована будівля ? В аукціоні брали участь дві компанії - наближена до братів Кличків і добре нам знайома "Альтернатива" та невідома нова компанія, з назвою "Віт-плюс". Ось ця "Віт-плюс" і стала новою господаркою бібліотеки -кухні. А зараз тримайтеся. Кінцевий бенефіціар фірми "Віт-плюс" - Володимир Кличко, власник готелю "11 дзеркал" і брат мера Києва Віталія Кличка.

А поки тривало викрадення майна киян, ми листом запросили Віталія Кличка на поліграф. Аби перевірити хто ж все таки бреше. Віталій міг привести свого поліграфолога, якому довіряє. Проте в п’ятницю він не з’явився, написавши у Facebook, що все це цирк.

Натомість поліграф пройшов кореспондент ТСН.Тижня Сергій Гальченко.

"В асоціації поліграфологів було проведено жеребкування серед членів , було заявлено конкурс серед всіх охочих, щоб забезпечити максимальну об’єктивність. Декілька поліграфологів висловили бажання провести тестування як ваше, так і Віталія Кличка. І серед них пройшло жеребкування. Ми можемо говорити , що випадковий поліграфолог провів тест, але досить професійний", - зазначив виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Володимир Ведмідь.

На тесті Гальченко хотів спростувати усі закиди Віталія Кличка щодо замовності розслідування. І запросив його листом - зробити те саме. Але довелось іти на детектор брехні одному.

В п’ятницю, коли Кличко не прийшов на поліграф, його запросили публічно. Але у вівторок мер не з’явився вдруге. У цей же день були готові результати тестування кореспондента. Усі відповіді на закиди Кличка були достовірні.

"Чи ініціювало керівництво "1+1" проведення цього сюжету, зйомку. Ви неодноразово відповідали "Ні" на це питання. І дійсно це є достовірною інформацією. Чи використовували ви завідомо неправдиві факти, таких фактів по результатам, ви також не використовували, я в цьому впевнений.  Окрім своєї заробітної платні, додаткових матеріальних благ ви також не отримували. Останнє питання яке ми досліджували, чи не був цей сюжет замовним. Для вас цей сюжет не був замовним. Це був звичайний сюжет , як і будь-які інші сюжети", - пояснив результати експерт-поліграфолог Ігор Іщук.

Сергій Гальченко

Повʼязані теми:

Наступна публікація