Після проблем на концертах Depeche Mode і Менсона в Києві заговорили про продаж квитків за паспортом

Після проблем на концертах Depeche Mode і Менсона в Києві заговорили про продаж квитків за паспортом

Фото: Андрій Максимов

Організатори сподіваються, що до таких заходів справа не дійде.

Другий концерт у столиці зірок світового рівня – друга проблема з квитками. Кілька тижнів тому перед концертом британського гурту Depeche Mode люди скаржились на черги і запізнення через невдалу організацію. Те саме лихо спіткало відвідувачів концерту співака Мерліна Менсона, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди, які зіштовхнулися з проблемами, зізнавалися, що їм не вистачає нервів, аби витримати дивну ситуацію. "Прийшли сюди, щоби отримати задоволення від музики. Замість цього змушують стояти годинами в 34-градусну спеку", - нарікали шанувальники Менсона, котрі натрапили на відсутність своїх квитків у базі або те, що їх номером уже хтось скористався.

30 людей не змогли потрапити на концерт Мерліна Менсона у Києві через проблеми з квитками

30 людей не змогли потрапити на концерт Мерліна Менсона у Києві через проблеми з квитками

Ошуканих фанатів, за квитками яких уже хтось входив до Палацу спорту, організатори оголосили винними у власних проблемах. Мовляв, ці люди купували квитки з рук або ж хизувалися ними в соцмережах – і цим скористалися шахраї, котрі скопіювали штрих-коди та виготовили квитки-двійники.

Одного з таких шахраїв просто біля Палацу спорту упіймали самі організатори концерту Менсона в Києві. Збої, визнають продавці квитків, бувають і в системі. Квиток не сканується – тоді проблема вирішується, але на це потрібен час. Після перевірки, відповідей на питання коли, в якій касі купували і на яке ім'я – відвідувачів пропускають. Аби запобігти усім негараздам, організатори кажуть, є лише один радикальний спосіб. "Ми можемо, звичайно, зробити більш жорсткий метод – це коли квитки купуються за паспортом. Але це вже інша ситуація, чи готові ми переходити межу прав людини і змушувати купувати за паспортом", - кажуть вони.

Юристи ж певні – відповідальність за усі проблеми має нести організатор. Просто українці ще не навчилися відстоювати свої права. Саме організатори мусять забезпечити надійність покупки, аби людям не було достатньо просто сфотографувати квиток для того, щоби його вкрали. Тим, хто запізнився на коцерт через довгі черги, технічні проблеми або й не потрапив на нього – радять через суд вимагати компенсації. Однак для цього слід підготуватися – зібрати докази: публікації в ЗМІ про проблему з організацією, свідчення інший людей тощо.

Тих, хто щоб потрапити на концерт Depeche Mode, витратив чимало нервів – тисячі. Але жоден до суду не звернувся. На Менсона не пустили 30 людей, запізнилися сотні.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація