Після новорічної ночі в центрі Києва лишилося більше тонни порожніх пляшок з-під алкоголю

Після новорічної ночі в центрі Києва лишилося більше тонни порожніх пляшок з-під алкоголю

Фото: ТСН

До прибирання стали навіть перехожі та журналісти.

Протягом 1 січня комунальники вивезли з центру столиці тонни порожніх пляшок з-під алкоголю. Майже до обіду двірники розгрібали наслідки свята на Софійській площі, однак одночасно з цим з’ясувалося, що українці вміють не лише смітити, але й прибирати після себе, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перехожі на сміттєвий апокаліпсис на Володимирській реагували по-різному: хтось обурювався, хтось філософськи міркував про особливості національної вдачі. Пропозиція взяти кожному хоча б по одній пляшці та віднести до ближчого смітника, відгуку не знайшла: "Я би з радістю, але неправильно зрозуміють". Тоді журналісти взяли в одного з двірників сміттєвий мішок і почали прибирати самостійно, при цьому запрошували приєднатися перехожих. Власний приклад виявився значно переконливішим за слова – вже за кілька хвилин люди приєднувалися до прибирання навіть без запрошення.

Спонтанне прибирання виявило проблему: хоч як старались організатори, все ж для такої кількості гостей Софійської площі смітників було замало. Люди, котрі долучалися до акції з прибирання центру столиці, зізнавалися, що це місце не є єдиним засміченим після новорічної ночі, однак досвід власної участі в поверненні Києву гарного вигляду сподобався всім. "Якщо кожен поприбирає за собою – в цій країні стане краще, чистіше", - говорили перехожі.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич 

Зі столиці комунальники після новорічної ночі вивезли кілька тонн пляшок

Зі столиці комунальники після новорічної ночі вивезли кілька тонн пляшок

Повʼязані теми:

Наступна публікація