Після барабанів і крутих овочерізок: у Києві для укриттів закупили очисники повітря по 30 тисяч гривень за штуку

Після барабанів і крутих овочерізок: у Києві для укриттів закупили очисники повітря по 30 тисяч гривень за штуку

Очисник повітря Sharp FP-J80EUW із вбудованим іонізатором / Фото: Леонід Ємець

Дніпровська РДА закупила 50 таких девайсів на загальну суму 1 мільйон 600 тисяч гривень.

У Києві триває перевірка укриттів, на облаштування яких чиновники столичних РДА витрачали бюджетні кошти. Якщо коротко, то із закупівлею для бомбосховищ панує тотальна корупція. Після скандалу із "золотими" очоверізками та барабанами в укриття Дніпровського району столиці закупили очисники повітря із вбудованим іонізатором по 30 тисяч гривень за штуку.

Про це повідомив голова комісії Київради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Леонід Ємець у Facebook.

Ємець уточнив, що Дніпровська РДА закупила 50 таких девайсів на загальну суму 1 мільйон 600 тисяч гривень.

"Чого вам ще не вистачає в укриття? Після барабанів і крутих овочерізок? Є такий девайс для модних офісів — називається "очисник повітря з вбудованим іонізатором". Це коли у гендиректора в кабінеті вже все є і хочеться, щоб не як у всіх, а трошки краще! Ну і коштує такий девайс відповідно — 30 тисяч грн за штуку. Так, Дніпровська РДА знову попереду всіх — 50 таких штук в укриття! На 1 млн 600 тисяч. В той час, як в інших укриттях грибок на стінах та умови, непридатні для перебування", - написав він.

Чек на 50 очисників Sharp FP-J80EUW

Леонід Ємець уточнює у мешканців Дніпровського району, чи вони такі штуки в реалі зустрічали в своїх укриттях.

Очисник Sharp FP-J80EUW

Нагадаємо, у Києві для укриттів чиновники придбали техніки на 1,5 млн грн. Як виявилося, в укриттях Дніпровського району дуже не вистачає електричних овочерізок за 130 тисяч гривень, а також електричної сковороди, яка коштує 720 тисяч гривень. Саме ці кухонні атрибути були закуплені чиновниками для використання в укритті навчального закладу Дніпровського району.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація