Після актів вандалізму у Києві з’являться камери спостереження біля пам’ятників

Дата публікації
Перегляди
345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після актів вандалізму у Києві з’являться камери спостереження біля пам’ятників

Фото: stolica-s.su

Камери мають встановити до 29 листопада.

Після почастішання актів вандалізму біля декількох пам’ятників у столиці найближчими днями встановлять камери відеоспостереження.

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

«До кінця поточного місяця столична влада планує встановити камери відеоспостереження біля пам’ятників Володимиру Великому, Миколі Щорсу і Меморіалу Вічної Слави. Ці камери будуть підключені до загальноміської системи відеоспостереження. Планується, що камери захищатимуть пам’ятники від вандалізму», – повідомили у Київміськдержадміністрації.

Камери мають встановити до 29 листопада цього року.

У Києві біля меморіалу Слави вшанували пам'ять загиблих у першій та другій світових війнах

У Києві біля меморіалу Слави вшанували пам'ять загиблих у першій та другій світових війнах

«Зараз чи не щотижня вандали руйнують пам’ятники. Камери – перший крок до того, щоб уберегти їх. Звичайно, потрібно працювати і з поліцією, і з населенням, піднімати рівень особистої відповідальності», – заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Нагадаємо, у Києві посеред ночі хтось залив бетоном Вічний вогонь. Це сталося в Парку Вічної Слави на столичному Печерську. Вандалів не зупинили навіть камери спостереження, спрямовані на монумент. Сторож виявив пошкодження вранці, бетон іще не встиг затвердіти. На місці працювали робітники газової служби. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
345
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація