Пішохідний Поділ: яким був перший день великого експерименту влади Києва

Дата публікації
Перегляди
3545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пішохідний Поділ: яким був перший день великого експерименту влади Києва

Фото: КМДА

Контрактова площа та частина вулиці Сагайдачного стали вільними від транспорту.

Частина Подолу на понад місяць перейшла в розпорядження пішоходів. У центр водіям тепер доведеться їхати вулицею Покровською, а на Поділ вертатися вулицею Братською, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Без машин частина вулиці Сагайдачного та Контрактова площа будуть до 15 вересня. Якщо експеримент визнають вдалим, ця зона залишиться пішохідною й надалі. Відсутність великої кількості людей на проїжджій частині в перший день дії пішохідної зони в адміністрації району пояснили необізнаністю киян із ініціативою. Котра викликає багато питань та занепокоєнь водіїв, адже це ледь не найголовніші артерії Подолу.

Вулиця Сагайдачного та Контрактова площа у Києві можуть стати повністю пішохідними

Вулиця Сагайдачного та Контрактова площа у Києві можуть стати повністю пішохідними

Влада планує пускати транспортні потоки паралельними вулицями – Покровською і Братською, котрі стали односторонніми. Із порушниками правил парковки обіцяють жорстко боротися силами поліції. "Будемо проводити бесіду. Якщо людина не буде розуміти і лишати автівки – будемо штрафувати або евакуйовувати транспортні засоби", - обіцяє один із патрульних.

Свої маршрути змінить і громадський транспорт. Такі зміни в русі пасажирам не до вподоби. "Вранці було гірше сюди їхати, і зараз невідомо, коли автобус приїде. Там було табло, було видно, скільки часу, а зараз не видно. Незручно", - нарікають люди. Те саме роблять і водії приватного транспорту. "Затори постійно були на Подолі, а зараз їх буде ще більше. Андріївський закритий, виїзд тільки один через набережну. Набережна, Гаванський міст постійно стоїть. Будемо стояти далі", - прогнозують вони.

Втім, тим, хто гуляв новою пішохідною зоною, це нововведення здебільшого подобається. "Дуже подобається, можно пройти по ній спокійно, не боятися машин. Вийти просто погуляти навіть в обід – дуже добре", - кажуть одні кияни. "У будні нема сенсу, в Києві і так дуже напружений рух. У будні це беззмістовно, а у вихідні було б доречно", - кажуть інші.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація