Підтоплення Київського метро: правоохоронці виявили просідання ґрунту над станцією "Деміївська" (фото)

Підтоплення Київського метро: правоохоронці виявили просідання ґрунту над станцією "Деміївська" (фото)

Просідання ґрунту над станцією "Деміївська"

Було виявлено просідання ґрунту із появою тріщин на асфальті, а також просідання торгівельних павільйонів.

У Києві правоохоронці провели огляд території над станцією метро “Деміївська” у межах кримінального провадження щодо підтоплення тунелів Київського метрополітену.

Про це передає Офіс генпрокурора.

"Проводиться дослідження обставин у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості, у зв’язку з виникненням аварійної ситуації, що призвела до порушення герметичності, протікання води в тунелі київського метрополітену на Оболонсько-Теремківській лінії метро", – йдеться в повідомленні.

17 та 19 грудня 2023 року правоохоронці із залученням експерта провели огляд місцевості над станцією метро "Деміївська".

Було виявлено просідання ґрунту із появою тріщин на асфальті, а також просідання торгівельних павільйонів над тунелем метро біля колишнього Деміївського ринку.

Результати огляду направлять до експертного закладу для врахування під час проведення будівельно-технічного дослідження. Воно призначене для того, щоб встановити технічний стан перегінного тунелю між станціями метро "Деміївська" та "Либідська" та причини виникнення аварійної ситуації. Наразі слідство триває.

Просідання ґрунту над станцією "Деміївська"

Нагадаємо, у Києві біля метро “Деміївська” почав просідати асфальт. Аварійний відрізок дороги перекрили для пішоходів та автівок.

Ще раніше у Києві між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" запрацював "човниковий" рух поїздів. Потяги на цій ділянці курсуватимуть з інтервалом 13 і 17 хвилин, залежно від напрямку руху.

Читайте також:

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео "У КИЄВІ НОВІ ПРОБЛЕМИ З МЕТРО! Закривають нові станції?! Земля провалюється!".

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація