Підсумки Atlas Weekend: 400 тисяч глядачів, забанені російські музиканти

Підсумки Atlas Weekend: 400 тисяч глядачів, забанені російські музиканти

Фото: прес-служба Арсена Мірзояна

Кордон України змогли перетнути далеко не всі виконавці з РФ.

Більшість анонсованих росіян не змогли виступити на українському фестивалі Atlas Weekend. Соліста гурту "Дельфін", співака Найка Борзова та інших завернули на кордоні через співи в анексованому Криму, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З 250 виконавців, які мали приїхати на музичний фестиваль у Київ з різних країн, графік зіпсували лише росіяни. На сцену російський гурт "Дельфін" вийшов без соліста. Репер Скруджи з команди друга Кадирова Тіматі – українець за походженням, однак живе в Росії. Його пісні з матюччям зібрали фанатів-підлітків. На запитання про те, че скучив він за Україну, музикант показав середній палець. 

Найбільше гостей Atlas Weekend зібрав на концертах британців The Prodigy, Джона Ньюмана та Монатіка, якому вдалося і "Євробачення" відкрити і "Атлас" закрити. Організатори вже ведуть перемови зі світовими зірками на наступний рік, а з приводу запрошення росіян тепер двічі подумають. За п'ять днів фестивалю його відвідали близько 400 тисяч людей. У перший день, коли вхід був безкоштовним, до метро, яке працювало у подовженому режимі, був людський затор.

Як уже повідомлялося, у неділю, 2 липня, російський гурт Anacondaz виступив на фестивалі Atlas Weekend у Києві попри те, що 2015 року вони давали концерт в окупованому Криму. Після візиту до Києва Державна прикордонна служба заборонила рокерам в'їзд в Україну. А віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко висловив думку, що в Україні має бути створений реєстр організаторів масових заходів, які запрошують виконавців із Російської Федерації, котрі порушили українське законодавство.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Повʼязані теми:

Наступна публікація