"Підривника" мосту в Києві перевезли до центру судово-психіатричної експертизи

"Підривника" мосту в Києві перевезли до центру судово-психіатричної експертизи

Фото: ТСН.ua

Засідання у справі "мінера" мосту відбудеться 9 грудня.

"Підривника" столичного мосту Метро Олексія Белька перевезли до Київського міського центру судово-психіатричної експертизи.

Про це у Facebook повідомив адвокат Масі Наєм.

За словами адвоката, саме з цієї причини 27 листопада не відбулося судове засідання у справі, під час якого мали розглядати апеляційну скаргу. У психлікарні Бельку проведуть стаціонарну комісійну комплексну судової психолого-психіатричну експертизу.

"Це слідча дія на підставі ухвали суду, з якою ми згодні. Але захисника не повідомили про час, коли його будуть перевозити", - пише Наєм.

Він також повідомив, що наступне засідання у справі "мінера" мосту заплановане на 9 грудня.

Нагадаємо, у середу, 18 вересня, на мосту Метро чоловік погрожував підірвати його та державні установи. На місце події оперативно виїхали керівництво Головного та територіального управлінь поліції, наряди патрульних, кінологи зі службовими собаками, спецпризначенці та фахівці вибухотехнічної служби. Правоохоронці почали спеціальну поліцейську операцію - перекрили рух мостом, також був обмежений рух метрополітену від станції "Дніпро" до "Дарниці". 

Дніпровський районний суд Києва залишив Белька на два місяці під вартою з можливістю внесення 288 тисяч гривень застави. У листопаді термін перебування у СІЗО подовжили щонайменше до 12 січня 2020 року.

Головне про надзвичайну подію читайте в матеріалі ТСН.ua. 

Сміливий і врівноважений: як характеризують знайомі Белька, який хотів підірвати міст Метро

Сміливий і врівноважений: як характеризують знайомі Белька, який хотів підірвати міст Метро

Повʼязані теми:

Наступна публікація