Підозрюваний у "справі Майдану" екс-прокурор помер у кабінеті слідчого - журналіст

Підозрюваний у "справі Майдану" екс-прокурор помер у кабінеті слідчого - журналіст

Фото: УНІАН

Сайчуку інкримінували незаконне притягнення до відповідальності активіста.

Колишній прокурор столичної прокуратури Андрій Сайчук, який підозрювався у незаконному притягненні до кримінальної відповідальності учасника акцій протесту Євромайдану Миколи Пасічника, помер 11 лютого у кабінеті слідчого.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Володимир Бойко.

"Вітаю начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка з черговим трудовим звершенням – він закінчив досудове розслідування ще в одній "справі Майдану". Кримінальне провадження розслідувалось стосовно колишнього прокурора прокуратури м.Києва Андрія Сайчука, якому інкримінувалось незаконне притягнення до кримінальної відповідальності учасника акцій протесту Миколи Пасічника. Але направити обвинувальний акт до суду Горбатюк не встиг – підозрюваний Сайчук 11 лютого 2019 року помер у кабінеті слідчого під час ознайомлення з матеріалами справи", - написав він.

За словами Бойка, доводити підозрюваних до смерті Горбатюк вміє.

"Залишається лише сподіватись, що після президентських виборів Сергію Вікторовичу буде доручено розслідування кримінального провадження відносно Юрія Луценка", - додав журналіст.

Поздоровляю начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка з черговим трудовим...

Опубликовано Volodymyr Boiko Понедельник, 11 февраля 2019 г.

Нагадаємо, 1 лютого Луценко в ефірі телеканалу "Прямий" заявив, що ніби досудове слідство щодо винних у розстрілах на Майдані вже завершено. "Ми вважаємо, що маємо усі докази для передачі в суд, зокрема наукову незалежну експертизу про те, що команди Януковича, Якименка (екс-голови СБУ) , Захарченка (екс-очільника МВС) та їхніх підлеглих привели до розстрілу мирних людей на Майдані і це передбачає довічне", - сказав тоді Луценко. 

Своєю чергою керівник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заперечив заяву генпрокурора.

Після цього глава ГПУ заявив, що начальник управління спецрозслідувань ГПУ "плутає провадження", і звинуватив його у затягуванні розслідування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація