Підкрадається ззаду і б'є кулаками: на столичній Русанівці психічно хворий чоловік нападає на жінок

Підкрадається ззаду і б'є кулаками: на столичній Русанівці психічно хворий чоловік нападає на жінок

Підкрадається ззаду і б'є кулаками: на столичній Русанівці психічно хворий чоловік нападає на жінок

За останні пів року він побив десятки мешканок Русанівського масиву.

Києвом розгулює чоловік середнього віку, який вдень нападає на мешканок масиву Русанівки. Точної цифри потерпілих у поліції не називають. Кажуть, слідчі дії нині тривають, але затримати чоловіка вони поки не можуть. З'ясувалося, що зловмисник понад 20 років перебуває на обліку в психдиспансері, бо має значні порушення зі здоров'ям, про це у сюжеті ТСН.19:30.

На киянку Людмилу зловмисник напав посеред білого дня. Він вдарив жінку кулаком у спину, а коли побачив небезпеку, почав тікати. Його намагався наздогнати перехожий, але нападнику вдалося зникнути з поля зору.

Після інциденту жінка подала заяву до поліції. А вже згодом із соцмереж дізналась, що за останні пів року той самий чоловік побив десятки мешканок масиву.

"Він пройшов повз нас, плюнув у нашу сторону і замахнувся кулаком.  На щастя, не встиг вдарити. Ми одразу втекли і почали кричати", - пишуть потерпілі у соцмережах.

У Києві розгулює чоловік, який вдень нападає на мешканок масиву Русанівка

У Києві розгулює чоловік, який вдень нападає на мешканок  масиву Русанівка

На іншу потерпілу, киянку Ольгу, незнайомець напав зненацька і вдарив у скроню. Потерпіла каже, що зловмисник міг вбити її, але за неї заступився юнак. Востаннє чоловік напав увечері. Він з кулаками накинувся на 40-річну жінку і тричі вдарив її у живіт. Інцидент зафіксували камери спостереження. Врятувало жінку лише те, що повз проходили чоловіки, які сполохали зловмисника і він втік. 

У квартирі, де мешкає двері ТСН відчиняє його мати. Агресивну поведінку 37-річного сина пояснює хворобою. Мовляв, він понад 20 років разом із старшим братом стоїть на обліку в психдиспансері, але хвороба в обох лише прогресує.

"Помилка лікарів в діагнозі й, природно, помилкове лікування", - каже матір чоловіка.

Психіатр Олексій Шевцов роз'яснює, згідно з законом, психічно хвору людину в Україні можуть затримати лише, якщо вона погодиться на це сама. За словами психолога, проблема у тому, що жоден хворий не погодиться із тим, що він має проблеми і небезпечний для себе чи оточення. Але, якщо пацієнт не хоче медичної допомоги, а люди вважають протилежне, проблему вирішити може лише суд.

У поліції почали розслідувати цю справу. Правоохоронці розповіли, що раніше вже затримували цього чоловіка, але суд відпустив його під особисте зобов’язання. Оскільки психіатричне дослідження показало, що він не може усвідомлювати свої дії. Наразі ж, якщо правоохоронці доведуть провину чоловіка, йому може загрожувати до п'яти років за ґратами.

Олена Гущик

Повʼязані теми:

Наступна публікація