Під завалами на Позняках можуть бути люди - ДСНС

Під завалами на Позняках можуть бути люди - ДСНС

Фото: ТСН

Поки знайшли тіла п’ятьох осіб.

Під завалами багатоповерхівки на Позняках у Києві, де стався вибух 21 червня, можуть бути люди. Про це заявила речниця ДСНС Світлана Водолага в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ми не виключаємо можливість того, що під час вибуху у помешканні ще могли перебувати люди, про яких просто не заявляли родичі. Сподіваємося, що сьогодні роботи у нас закінчаться. Тому що, за попередніми даними, нижче четвертого поверху конструкції не впали", – заявила вона.

Раніше вночі рятувальник дістали тіло 44-річного чоловіка. 

Нагадаємо, що потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Мешканців двох будинків відселили через можливість обвалу аварійних конструкцій.

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш. Попередні тести показали, що в частково обваленому будинку вибухівки не було. 

Відомо, що 45 людей тимчасово мешкатимуть в одному зі столичних інтернатів. Також номери в готелях постраждалим надала "Укрзалізниця". Дехто з мешканців зруйнованого будинку наразі переїхав до близьких.

Повʼязані теми:

Наступна публікація