Під Радою сотні шахтарів зібралися на акцію протесту

Дата публікації
Перегляди
1454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Радою сотні шахтарів зібралися на акцію протесту

Фото: УНІАН

Гірники вимагають виплатити їм борги із зарплати.

У центрі Києва декілька сотень шахтарів зібралися біля будівлі Верховної Ради і вимагають внести зміни до бюджету для належного фінансування державного сектора вугільної галузі. 

Про це повідомляє кореспондент ТСН.

Гірники стукають касками, намагаючи привернути увагу нардепів до проблеми заборгованості заробітної плати, адже лише на державних шахтах вона становить 650 млн гривень.

На акцію протесту під ВР зібрались сотні гірників

На акцію протесту під ВР зібрались сотні гірників

Учасники акції тримають у руках плакати з гаслами "Ні - закриттю шахт!", "Хватит говорить - пора действовать!", "Законопроект №8362 врятує вугільну галузь" і прапори різних організацій із захисту прав шахтарів.

Зазначимо, напередодні бюджетний комітет розглянув відповідний законопроект, і сьогодні, 5 липня, його внесено до порядку денного Ради. Згідно з документом, пропонується збільшити видатки держбюджету на 2018 рік за бюджетною програмою "Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування сектору вугільної промисловості" на 2,8 млрд грн. 

Нагадаємо, 19 червня, урядовий квартал у Києві опинився в облозі. Ветерани-афганці перекрили дорогу неподалік Верховної Ради. Активісти висловлювали незадоволення низькими соціальними виплатами. Згодом вони почали прориватися до входів будівлі Верховної Ради, почалися сутички з правоохоронцями.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація