Під "Олімпійським" помітили кілька десятків "тітушок"

Спортивні молодики кажуть, що просто гуляють.

До "Олімпійського" вже почали пропускати глядачів дебатів – біля кожного входу утворилась черга з сотень людей, які чекають на прохід через металошукачі та охорону, передає кореспондент ТСН.

Охорону порядку посилили курсантами силових вишів та кінною поліцією, і це на додачу до поліції, нацгвардії, сбівців та рятувальників, які чергують від ранку.

Окрім прихильників Зеленського та Порошенка, ТСН помітила ще одну категорію людей, які стали незмінними учасниками будь-якого масового заходу – молодиків у спортивному, здебільшого чорному, одязі. Ймовірні "тітушки" кажуть, що просто "гуляють" під стадіоном.

До "Олімпійського" прийшли кілька десятків спортивних молодиків

До "Олімпійського" прийшли кілька десятків спортивних молодиків

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

15 квітня у штабі Порошенка повідомили, що між представниками НСК "Олімпійський" і штабами кандидатів досягнуто домовленості про оренду стадіону для проведення дебатів 19 квітня. Увечері того ж дня Зеленський записав нове відеозвернення, в якому розповів про старт розповсюдження квитків на дебати. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація