Під Києвом вже другу школу закрили на карантин через коронавірус

Під Києвом вже другу школу закрили на карантин через коронавірус

Фото: unsplash.com

Один вчитель, який вже 2 вересня не вийшов на роботу, 6 вересня отримав позитивні результати тесту на коронавірус.

У одного з вчителів філії Васильківської ЗОШ №1 діагностовано COVID-19. Враховуючи інструкції Міністерства охорони здоров’я, міська влада вирішила закрити навчальний заклад на карантин. А навчальний процес продовжити дистанційно.

Про це повідомив мер Василькова Володимир Сабадаш. 

"Щойно надійшла інформація про те, що у кількох вчителів ЗОШ №1, які були 1 вересня у школі, погане самопочуття і симптоматика схожа на коронавірус. Один вчитель, який вже 2 вересня не вийшов на роботу, сьогодні (6 вересня, - ред.) отримав позитивні результати тесту на коронавірус. Керуючись інструкціями Міністерства охорони здоров’я та порадами лікарів, було прийнято рішення про запровадження карантину у ЗОШ №1 ", - написав Сабадаш і наголосив, що здоров’я і безпека на першому місці.

Мер Василькова додав, що усі 26 вчителів школи вже перебувають на самоізоляції.

"На жаль, хвороба почала "накривати" школи і дитсадки по всій країні. Бережіть себе і своїх близьких", - підсумував він.

Нагадаємо, у Василькові закрили на карантин школу №2, в одного з вчителів якої діагностовано COVID-19. Але від понеділка вчителі 5-7 класів продовжили навчальний процес у звичайному режимі, оскільки з'ясувалося, що у контакті з вчителем, який захворів, перебували переважно вчителі 1-4 класів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація