Під Києвом викрито мережу підкупу виборців, яку організував командир одного з факультетів Університету ДФС

Під Києвом викрито мережу підкупу виборців, яку організував командир одного з факультетів Університету ДФС

Під Києвом викрито мережу підкупу виборців, яку організував командир одного з факультетів Університету ДФС

Фото: Укрінформ

За даними МВС, вартість одного голосу коштувала понад 1,5 тисячі гривень.

У Київській області викрито мережу підкупу виборців, яку організував командир одного з факультетів Університету Державної фіскальної служби України. 

Неправомірну діяльність керівника курсу викрили та задокументували працівники Слідчого управління поліції Київської області спільно з прокуратурою області за оперативним супроводженням сектору захисту інтересів держави та суспільства. Таким чином поліція попередила фальсифікацію виборів у Ірпіні. 

Про це повідомляє Національна поліція України.

"Встановлено, що за вказівкою командира, яку він виклав у мобільному додатку, курсанти повинні були прийти до виборчої дільниці 25 жовтня за місцем проживання, а саме - на одну з дільниць міста Ірпінь, і віддати свої голоси за відповідних кандидатів у депутати від певної політичної партії", - йдеться у повідомленні поліції.

Вартість одного голосу коштувала понад 1,5 тисячі гривень.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборців). Йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на п'ять років.

Тривають слідчі дії щодо встановлення осіб, зі складу посадовців вишу, причетних до організації підкупу виборців.

 

#Київщина: Викрито мережу підкупу виборців, яку організував командир одного з факультетів Університету державної фіскальної служби України Неправомірну діяльність керівника курсу викрили та задокументували працівники Слідчого управління Поліція Київської області спільно з прокуратурою області за оперативним супроводженням сектору захисту інтересів держави та суспільства. Таким чином поліція попередила фальсифікацію виборів у місті #Ірпінь. Встановлено, що за вказівкою командира, яку він виклав у мобільному додатку, курсанти повинні були прийти до виборчої дільниці 25 жовтня за місцем проживання, а саме на одну з дільниць міста Ірпінь, і віддати свої голоси за відповідних кандидатів у депутати від певної політичної партії. Вартість одного голосу коштувала понад півтори тисячі гривень. Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 160 (Підкуп виборців). Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 5 років. Тривають слідчі дії щодо встановлення осіб, а саме з числа посадовців вишу, причетних до організації підкупу виборців. Національна поліція України

Опубліковано МВС України Неділя, 25 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, виборці обирають мерів міст, голів селищ, сіл і територіальних громад (ОТГ) та депутатів місцевих рад – сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах. У Києві у день проведення місцевих виборів шість виборчих дільниць розпочали роботу із запізненням, а дві – станом на 8:30 взагалі були зачинені. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація