Під Києвом спостерігачі зафіксували пронумеровані бюлетені та контрольні талони: фото

Під Києвом спостерігачі зафіксували пронумеровані бюлетені та контрольні талони: фото

Фото: Радіо Свобода

Додаткові позначки помічені на бюлетенях і контрольних талонах для голосування за кандидата на міського голову Броварів та депутатів міськради.

У Броварах Київської області на дільниці №321218 спостерігач "ОПОРИ" зафіксував факт нумерації бюлетенів. Додаткові позначки помічені на бюлетенях й контрольних талонах для голосування за кандидата на міського голову Броварів та депутатів міської ради. Про цей факт поставлено до відома членів виборчої комісії.

Про це повідомляє громадянська мережа "ОПОРА".

Як помітно на світлинах, бюлетені містять додаткову нумерацію, котра є забороненою, окрім тієї, що зроблена під час друку бюлетенів. 

Фото: Опора

Нагадаємо, що згідно з ч.3 ст. 248 Виборчого кодексу: "… Виборець ставить підпис за отримання виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах у списку виборців та на визначеному місці на контрольному талоні кожного виборчого бюлетеня. Після цього член виборчої комісії відокремлює від кожного виборчого бюлетеня контрольний талон та видає виборцю виборчий бюлетень. Член виборчої комісії повідомляє виборцю, скільки виборчих бюлетенів він отримав. Контрольні талони виборчих бюлетенів зберігаються у члена комісії, який видав виборчі бюлетені. При цьому робити на виборчих бюлетенях будь-які інші позначки забороняється".

Із секретарем Броварської міської ТВК (ця комісія були відповідальна за друк даних бюлетенів) зв'язатися не вдалося.

Нагадаємо, у Києві у день проведення місцевих виборів шість виборчих дільниць розпочали роботу із запізненням, а дві станом на 8:30 взагалі були зачинені. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація