Під Києвом школярка жорстоко побила дівчинку-підлітка на очах у ровесників

Під Києвом школярка жорстоко побила дівчинку-підлітка на очах у ровесників

Під Києвом школярка жорстоко побила дівчинку-підлітка на очах у ровесників

Фото: facebook.com/dtp.kiev.ua

За бійкою спостерігали ще декілька ровесниць, які знімали її на відео та реготали.

У селі Вишеньки під Києвом школярка жорстоко побила дівчинку з паралельного класу на очах у знайомих.

Відео побиття дівчинки оприлюднено на сторінці dtp.kiev.ua у Facebook.

"Дівчинка з 9-го класу побила дівчинку з паралелі. Після уроків вони зібралися компанією і пішли бити ту дівчинку. Одна била, інші сміялися і знімали це все", - йдеться у підписі до відео.

Як видно на відео, одна з дівчат б’є іншу ногами по голові та тягає за волосся. Хлопець намагається прикрити собою подругу, проте марно.

За словами джерела, до школи вже приїжджала поліція.

"Їй нічого не зробили, вона ходить і ірже по школі. Їй наплювати", - додав автор.

Добрый день. Я думаю то что на этом видео оставлять просто так нельзя. Девочка с 9 класса побила девочку с паралели. После уроков они собрались компанией и пошли бить ту девочку. Одна била остальные смеялись и снимали это все. Приезжала полиция в школу,но ей ничего не сделали,она ходит и ржет по школе. Ей наплевать. Все это произошло в селе.Вишеньки. Киевская обл.Бориспольский р-н. Опубликуйте,пусть все знают что это не девочка а тварь.

Опубликовано dtp.kiev.ua Пятница, 25 января 2019 г.

Нагадаємо, останнім часом схожі випадки траплялися в різних містах України. Так, у Запоріжжі учениця ПТУ жорстоко побила подругу і виклала відео в інтернет

У Каховці 14-річна дівчина жорстоко побила школярку на очах у натовпу підлітків. Як з’ясували правоохоронці, між двома дівчинами виник конфлікт на ґрунті взаємних обвинувачень у соціальних мережах. Вони призначили між собою зустріч, під час якої словесна пересварка переросла в бійку.

У Чернігові в присутності натовпу підлітків сталася бійка дівчат, яку хлопці знімали на мобільні телефони. Одній із жертв виповнилося лише 14 років, вона отримала струс мозку. Школярі стверджують, що подібне в їхньому мікрорайоні відбувається регулярно.

Зокрема, пізніше у Мережі з'явилося відео лупцювання ще однієї дівчини. Попри намагання дорослих втрутитися, дівчину-жертву повалили на землю, тягали за волосся та били ногами.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Наступна публікація