Під Києвом озброєна банда пограбувала будинок бізнесмена

Під Києвом озброєна банда пограбувала будинок бізнесмена

Фото: Поліція Київської області

Нападники зв’язали господарів пластиковими стяжками і забрали велику суму грошей.

Група зловмисників, деякі вже мали проблеми із законом, ґрунтовно підозрюється у скоєнні розбою, бандитизмі, незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами.  Максимальне покарання, яке їм загрожує – позбавлення  волі на строк до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Про це повідомили у поліції в Київської області.

Так, у червні  цього року, вночі група невідомих осіб в масках вдерлися до  помешкання підприємця у селищі Козин, що на Обухівщині. Нападники залякали господарів, зв’язали їх пластиковими стяжками, застосували зброю і, погрожуючи фізичною розправою, забрали з будинку велику суму грошей. Після чого зникли з місця скоєння злочину.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники Управління карного розшуку поліції Київщини встановили особи зловмисників  і затримали їх на території столиці та області. Силову підтримку поліцейської операції забезпечували бійці КОРДу та полку поліції особливого призначення.

 

Четверо фігурантів затримані у порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України і поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

Під час проведення обшуків за місцем проживання злодіїв працівники поліції вилучили зброю, боєприпаси,  банківські картки, мобільні телефони, мототранспорт, на якому нападники вчинили розбійний напад, автомобілі та інші речові докази.  

Слідчі поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 3 ст.187 (Розбій), за ст. 257 (Бандитизм) та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Затриманим чоловікам повідомлено про підозру у скоєних злочинах. Працівники поліції перевіряють їх до скоєння інших злочинів на території області.

Запобіжний захід фігурантам обере суд. Правоохоронці звернуться до суду з клопотанням про тримання під вартою.

Нагадаємо, у Бучі під Києвом нападники намагалися заволодіти автомобілем таксиста, потім почали його душити і забрали у чоловіка гроші та майно. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація