Під Києвом дівчина підірвалась на гранаті, коли хотіла її закопати

Під Києвом дівчина підірвалась на гранаті, коли хотіла її закопати

Фото: Поліція Київської області

Її доправили до лікарні.

У селі Крюківщина Київської області дівчина підірвалася на гранаті. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції в Київській області.

Зазначається, що вибух було чути на території житлового масиву "Європейське місто" і вже буквально за кілька хвилин місцеві жителі побачили закривавлену, ледь живу дівчину.     

"Одразу викликали швидку допомогу. На місце події прибула слідчо-оперативна група та вибухотехніки. Як з’ясувалося, посеред поля на відстані десяти метрів від житлових будинків здетонувала граната. Дівчина постраждала від розривів осколків, а потім уся закривавлена дісталася до найближчих багатоповерхівок та попросила допомогти їй", - йдеться у повідомленні.

Потерпілу із пораненнями в зоні спини шпиталізували до найближчої клініки.  За попередньою інформацією, дівчина намагалася закопати гранату у полі. Правоохоронці з’ясовують усі деталі інциденту.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Слідство триває.

Нагадаємо, 6 червня повідомлялося, що на Луганщині, у селі Троїцьке, стався вибух – чоловік підірвав на гранаті себе і свою співмешканку. Чоловік загинув на місці, жінку з численними осколковими пораненнями шпиталізували до лікарні.

Парубок розгулював із гранатою в кишені на Житомирщині

Парубок розгулював із гранатою в кишені на Житомирщині

Повʼязані теми:

Наступна публікація