Під фінал Ліги Чемпіонів у Києві продали номери спортбази за 18 тисяч кожен

Під фінал Ліги Чемпіонів у Києві продали номери спортбази за 18 тисяч кожен

Фото: ТСН

Переночувати в українській столиці гостям міста буде непросто.

Номери по 18 тисяч гривень за добу для гостей фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА виявилися кімнатами гуртожитку спортивної бази, директор котрої гадки не мав про те, що житло здається для фанатів. Пробиратися до готелю під назвою "Славутич на воді" доводиться через дикі хащі, подекуди дорога засипана битою цеглою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заклад вражав в інтернеті красивими фотографіями, обіцянками надати приватний пляж і безкоштовний Wi-Fi. У ніч проведення фінального матчу престижного футбольного турніру ціна на номери була найнижчою у Києві – від 18 до 24 тисяч гривень. Однак на місці спершу існування готелю просто заперечували, але через півгодини таки вдалося поспілкуватися з директором спортивної бази. "Я нічого не виставляв. Я дізнаюся, хто міг таке зробити", - дивується Анатолій Майстренко і телефонує комусь зі знайомих, аби з’ясувати це питання.

ТСН продовжила рейд столичними готелями, які встановлюють захмарні ціни у день фіналу Ліги чемпіонів

ТСН продовжила рейд столичними готелями, які встановлюють захмарні ціни у день фіналу Ліги чемпіонів

Чоловік пояснив, що півтора року тому попросив знайомого допомогти знайти пожильців у цей гуртожиток на період між спортивними зборами та розмістити інформацію в інтернеті, але цей бізнес-план провалився, бо на острові немає водогону, вода з кранів у номерах неприємно пахне, гості скаржилися та тікали. "Ми здавали по 350 ці номери, і нікого не було", - твердить він. Майстренко сконтактував журналістів із цим спритним помічником, котрий розмістив інформацію про номери – Валентина знайшли на іншій базі відпочинку в 40 км від міста. Там місця продавалися по 100 тисяч і господар переконує, що вільних уже немає. Питання про "Славутич на воді" йому не подобається. "Я не бачу в цьому нічого такого. Відкриваємо економіку, дивимося: є попит? Попит народжує пропозицію", - пояснює він своє бачення та високу вартість номерів.

За його словами, дороге житло винаймають люди з Великої Британії, Швеції, США. Про умови проживання на базі "Славутич" Валентин відгукується оригінально: "Я думаю, їм там буде комфортно, тому що є місця ще гірші". Натомість Анатолій Майстренко інформацію про те, що всі місця на його базу продані щонайменше по 600 доларів за ніч, сприймає з жахом. "Це ганьба країни і сором нашій базі буде, якщо вони почнуть митися і запах оцього самого", - визнає він. На думку керівникові спадає ініціатива про те, що кияни пропонують уболівальникам зупинитися в них удома – безкоштовно. "Навіть можна було б безкоштовно. Нам навіть краще. Не будемо брати гроші. Можна ж так", - міркує голова закладу.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Повʼязані теми:

Наступна публікація