Під час вибуху на СТО у Києві постраждав рятувальник

Дата публікації
Перегляди
7592
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час вибуху на СТО у Києві постраждав рятувальник

Медики побоювалися, за зір чоловіка.

Пожежа на столичній станції техобслуговування: постраждав рятувальник. Він з опіками обличчя та рук у лікарні. Травм чоловік зазнав уже після того, як вогонь вдалося приборкати, йдеться в ТСН.19.30.

Відео зняли мешканці сусідніх будинків. Палає СТО, потім - потужний вибух. Що саме його спричинило наразі невідомо. Власники заправки запевнили пожежників, що всередині немає ні автомобіля, ані вибухово-небезпечних речовин.

Утім, небезпечні горючі речовини там таки були. Після того як пожежу ліквідували і рятувальники розбирали конструкції, прорвало металеву діжку з мастилом. Вона була всередині гаража.

Вогнеборець дістав опіків обличчя та передпліччя. Він в опіковому центрі. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

«Перевіряли йому очі, чи постраждали, чи буде він бачити, чи ні. Хоча очі в нього забинтовані, за словами лікарів, бачити він буде. Це травма на роботі, тому ведеться розслідування, якщо буде підтверджено, що він діяв правильно, то буде якась компенсація», - кажуть колеги чоловіка.

Нагадаємо, вчора троє чоловіків отримали опіки під час пожежі у будівлі СТО в столиці. На момент займання в приміщенні перебували троє чоловіків. Поки чекали на рятувальників, вони самотужки виносили на вулицю речі та легкозаймисті речовини. 

Пожежа сталась на столичній станції техобслуговування: постраждав рятувальник

Пожежа сталась на столичній станції техобслуговування: постраждав рятувальник
Наступна публікація