Перший сніг у Києві: за нічну зміну столичні патрульні оформили майже пів сотні ДТП

Перший сніг у Києві: за нічну зміну столичні патрульні оформили майже пів сотні ДТП

Фото: Патрульна поліція Києва

Усі аварії, на щастя, обійшлися без потерпілих.

У Києві випав перший сніг, тож тільки за нічну зміну патрульні Києва оформили 47 ДТП. Щоправда, усі аварії — без потерпілих.

Про це йдеться у зведенні Патрульної поліції Києва.

Найбільше, а саме 10 ДТП, трапилось у Оболонському районі. Найменше — одна ДТП у Подільському. 

"Закликаємо усіх учасників дорожнього руху зважати на погодні умови та не порушувати ПДР", - просять столичні патрульні.

У КМДА зазначили, що сьогодні вночі до прибирання снігу в усіх районах столиці було залучено 305 одиниць основної техніки, 33 допоміжної та 169 працівників з ручного прибирання. 

Нині столичні дорожники проводять чергову обробку дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, аби не допустити утворення ожеледиці.

Посилений контроль здійснюється за потенційно небезпечними ділянками вулично-дорожньої мережі – мостами, підйомами, спусками, вулицями, якими курсує громадський транспорт, та дорогами з бруківки.

Окрема увага приділена тротуарам і зупинкам громадського транспорту. 

Для їх прибирання та обробки посипальними матеріалами задіяні як малогабаритна техніка, так і бригади з ручного прибирання.

Громадський транспорт працює у звичайному режимі.

Нагадаємо, по Києву та Київській області протягом доби 18 листопада ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. 

Перший сніг: яка ситуація на дорогах Києва зараз

Перший сніг: яка ситуація на дорогах Києва зараз

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація