Перші малята 2020 року: в Києві народжували порівну хлопчиків і дівчаток

Перші малята 2020 року: в Києві народжували порівну хлопчиків і дівчаток

Дорослі радіють, але визнають, що 1 січня – не найкраща дата для дня народження.

Новорічної ночі свій найголовніший подарунок у житті отримали жінки, чиє свято минуло без дзвону келихів шампанського. У пологових будинках, до яких завітали журналісти, хлопчиків і дівчаток народилось порівну, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У сьомому пологовому будинку за новорічну ніч з'явилось двоє малюків – хлопчик та дівчинка. Цьому малюкові немає й доби, і йому пощастило народитись у перші хвилини нового року: 1.01.2020 ще й 00:01. Дата красива, але на честь якого святого називати сина – Ніна тепер губиться: "Думали, буде Андрюшка, потім думали, буде Микола, а він вирішив у новорічну ніч".

ТСН завітала до пологових будинків, аби дізнатись, хто з'явився на світ новорічної ночі

ТСН завітала до пологових будинків, аби дізнатись, хто з'явився на світ новорічної ночі

П'ятий столичний пологовий будинок, у новорічну ніч там народились два хлопчики й дві дівчинки. Тетяна відпочиває після пологів. Поки в країні запалювали вогники й спустошували келихи шампанського, на світ з'явився її Олександр. Руслан приносить Ірині оберемок троянд – із народженням дитини він її вітав кілька днів тому, сьогодні ж у неї самої день народження. Каже, красива, але не найвигідніша дата: "Новий рік – це свято таке, і на цьому фоні день народження всі забувають, воно губиться".

Поки всі відсипаються, 1 січня в пологовій залі проводить Оксана. Поряд чоловік – новий рік у них починається з нового життя. Ольга Казимирівна – завідувачка відділення. Каже, статистика народжень однакова що в будні, що на свята, але коли чергування припадають на новорічну ніч, то відчуття особливе: "Ми раді, коли народжується дитина. Це подвійне свято, ялинка мерехтить навколо, це завжди свято і диво, і ми завжди раді, коли ми причетні до нього".

Кореспондентка ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Наступна публікація