Перша дитинка 2019-го в Києві народилася на 35-й секунді нового року

Перша дитинка 2019-го в Києві народилася на 35-й секунді нового року

Фото: УНІАН

Загалом у столиці 1 січня стало днем народження кількох десятків немовлят.

У Києві в новорічну ніч під святкові феєрверки на світ з’явився 21 малюк. Першою у 2019 році в столиці народилася дівчинка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

21-річна Олена свою маленьку Ангеліну народила у 00:00 годин – на 35-й секунді нового року. Її зафіксували офіційно, як народжену в 00:01. Усвідомила, що дитина стала справді новорічним подарунком, молода мати не одразу – це потім підказав чоловік. "У мене був такий пекельний біль, що я чекала, коли це все закінчиться", - зізналася породілля Олена Булавенко.

Новорічні іменинники: скільки немовлят народилося у столиці у першу ніч року

Новорічні іменинники: скільки немовлят народилося у столиці у першу ніч року

Ольга Снісаренко свою Поліну народила на четвертій хвилині нового року, коли святкові феєрверки били просто у вікно. Але їй було не до того. "Я не чула нічого, я не тим була зайнята, як кажуть", - пояснила вона. Маленьку Поліну салют не налякав – дитина на заздрість багатьом після народження спить уже шосту годину, а от її тато, що був поруч з жінкою під час пологів, хоч усміхається, але виглядає втомленим. І зізнається, що на тривалий сон найближчими днями не розраховує, бо в нього багато справ.

Загалом більше за інших у новорічну ніч працювати довелося 5-му пологовому будинку столиці, де на світ з’явилися п’ять українців. Усі вони – дівчатка. Лікар Сергій Добарін, що чергував замість пити шампанське, в цьому бачить добрий знак. "Дівчатка будуть народжувати ще дівчаток і хлопчиків, і нас буде більше", - пояснив він.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація