Перейшов на бік Росії: на Київщині затримали 30-річного чоловіка (фото)

Перейшов на бік Росії: на Київщині затримали 30-річного чоловіка (фото)

Фото: Національна поліція України

На Київщині у селищі Бабинці поліція затримала 30-річного чоловіка, який перейшов на бік російських окупантів. Йому загрожує 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Про це 13 травня повідомили в Національній поліції.

Відомо, що зловмисник показував військовим РФ місце проживання правоохоронців, військових АТО, мисливців. Також чоловіка підозрюють у вчиненні крадіжок разом із військовими РФ

Окрім того, відомо, що він викрав і спалив автомобіль односельців і намагався заволодіти ще одним транспортним засобом, погрожуючи розправою з боку окупантів.

"Його родичі та односельці розповіли, що на власні бачили, як зрадник показував окупантам хати, в які можна заселитися, "здавав" місця проживання поліцейських, військових, учасників бойових дій, мисливців. Спільно з військовими РФ фігурант ходив по домівках людей та відбирав у них їжу. Трохи згодом набув такого авторитету серед окупантів, що ті дозволили йому патрулювати територію загарбаного села. Зрадник викрав автомобіль односельця, обклеїв його ворожою символікою та трудився на благо ворогів", – повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко.

Нагадаємо, Київський метрополітен планує замінити вагони російського виробництва. Із загалом 821, які зараз експлуатуються, таких 726.

Фото: Національна поліція України

Новий патріотичний мурал у Києві від художника Дмитра Касянюка

Новий патріотичний мурал у Києві від художника Дмитра Касянюка

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація