Перевірка снігу на нітрати: де в Києві та на його околицях найбрудніші опади

Перевірка снігу на нітрати: де в Києві та на його околицях найбрудніші опади

Фото: УНІАН

Для того, щоб перевірити наскільки чистий сніг, потрібно лише три складники.

Журналістка ТСН провела експеримент, у межах якого перевірила, чи є нітрати в снігу, який нині рясно сипле з неба. І якщо вони наявні, то де їх більше. Для перевірки вона набрала сніг в центрі Києва, на трасі та поблизу поля. Про результати експерименту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для дослідження журналістка взяла три різнокольорових відерця, лопатку і тестові смужки для нітратів. У перше відро журналістка набрала снігу з майдану Незалежності. Для того, щоб наповнити друге, вона поїхала на околицю столиці до Вишгорода. За день там проїжджає тисячі автівок, тож чистота снігу поблизу траси викликає запитання.

І зрештою остання локація - це поле, де рідко обходяться без добрив. Поки знімальна група поверталася до столиці, сніг у відерцях встигнув розтанути.

Тож журналістка розпочала фінальну й найголовнішу частину експерименту - перевірку його на вміст нітратів. Для цього вона опускала смужку на 2 секунди до рідини, потім її слід дістати і чекати одну хвилину.

Зрештою, яскраво-рожевого забарвлення у снігу не було, отже нітрати з неба не сипляться, а якщо вони і містяться в снігу, то в незначній кількості. Найбільш брудний сніг той, який брали біля траси, найчистіший - із центру Києва.

Новини України: перевірка снігу. Чи падають нам на голови нітрати?

Новини України: перевірка снігу. Чи падають нам на голови нітрати?

Повʼязані теми:

Наступна публікація