Пересадка у "Борисполі" під час пандемії коронавірусу: які умови для стикувань є у повітряних воротах

Пересадка у "Борисполі" під час пандемії коронавірусу: які умови для стикувань є у повітряних воротах

Фото: УНІАН

У листопаді 2020 року пересадку в Борисполі зробили в 15 разів менше пасажирів, ніж роком раніше.

Аеропорт "Бориспіль" у 2019 році був найбільшим пунктом пересадки в Україні для авіапасажирів. Однак пандемія значно вплинула на число можливих стикувань.

Через це в листопаді 2020 року пересадку в "Борисполі" зробили у 15 разів менше пасажирів, ніж роком раніше. Але навіть зараз в абсолютних числах цей показник склав 13 200 мандрівників тільки за один останній місяць осені.

Про це йдеться на сайті avianews.com.

Таким чином, аеропорт "Бориспіль" продовжують використовувати для здійснення самостійних і гарантованих пересадок.

Пересадка без тестування та карантину

Якщо ви прямуєте з однієї країни в іншу через "Бориспіль", то вам не потрібно залишати транзитну зону терміналу. Найголовніше, щоб у пасажира була можливість отримати посадковий талон на усі вильоти – як дорогою до Києва, так і для вильоту з Києва.

Українська влада не вимагає проходити карантин або здавати будь-які аналізи для польоту в Україну для пересадки на рейс в іншу країну.

Зверніть увагу на те, що особливі умови тестування та самоізоляції може вимагати країна вашого призначення.

Вихід у загальну зону терміналу

Деяким пасажирам потрібно вийти у загальну зону терміналу під час пересадки, щоб забрати багаж і здати його знову на наступний рейс. Зазвичай така ситуація виникає, якщо людина купила два різних квитки і летить різними авіакомпаніями.

Якщо бронювання одне, то багаж перенавантажуватимуть автоматично, і можна залишатися у транзитній зоні терміналу.

Для виходу в загальну зону необхідно перетнути кордон України. Для цього у вас повинно бути право безвізового в’їзду на територію України або чинна віза.

Влада України не вимагає здавати тест і проходити карантин від пасажирів, які прямують транзитом через територію України. Термін такого транзиту не повинен перевищувати 24-48 годин.

Будьте готові під час перетину кордону України надати доказ, що ви залишите межі країни в рамках дозволеного часу. Це може бути посадковий талон на наступний рейс або роздруківка електронного квитка.

Інфраструктура транзитної зони

Усі пересадки в аеропорту "Бориспіль" під час пандемії коронавирусу виконуються в терміналі D. У цій зоні працює вся інфраструктура – пасажири можуть відвідати ресторани, кав’ярні, зробити покупки в магазинах Duty Free. У продажу є алкогольні напої, сувенірна продукція, одяг, техніка.

Нагадаємо, авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) звернулася до президента Володимира Зеленського з відкритим листом, в якому просить надати стабілізаційний кредит з метою виплати заробітної плати працівникам та розстрочку заборгованості перед державними підприємствами "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" та "Украерорух". Авіакомпанія змушена готувати проєкт чергового звільнення, яке торкнеться щонайменше 140 пілотів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація