"Переплутали з крадієм": у київському супермаркеті охорона побила чоловіка

"Переплутали з крадієм": у київському супермаркеті охорона побила чоловіка

Фото: pixabay.com

Поліція відкрила кримінальне провадження стосовно охоронців за легкі тілесні ушкодження.

У київському супермаркеті на Оболоні охорона побила чоловіка, який прийшов купити молоко. Чоловік повідомив, що співробітники магазину запідозрили його у крадіжці пачки масла.

Про цей випадок Юрій Солоха написав у Facebook.

"Я зайшов купити молоко. Взяв молоко, підійшов на касу, оплатив і забрав решту. Мене за спиною покликали фразою "молодий чоловіче". Коли я повернувся, ззаду підбігли ще три людини і заламали мені руки, і один з цих людей зробив підсічку за ногу і штовхнули мене так, що я впав обличчям на підлогу. Один з цих людей присів біля мене з лівого боку і поклав мою ліву руку долонею вгору собі на коліно з погрозами зламати руку, якщо я буду чинити опір", — описав події автор посту.

Юрія звинуватили в тому, що він вкрав вершкове масло. Охоронці сказали, що у них є відео, яке доводить факт крадіжки.

 

ПРОШУ МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ. ОСТАЮСЬ ДОМА НА ЛЕЧЕНИИ ПОСЛЕ ПОХОДА СУПЕРМАРКЕТ ВАРУС. Добрый вечер, дорогие посетители...

Опубліковано Юрієм Солохою Вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Пізніше з'ясувалося, що охорона помилилася.

В Оболонському управлінні поліції Києва ТСН.ua підтвердили факт побиття чоловіка охоронцями супермаркету і додали, що відкрили кримінальне провадження.

"Охоронці супермаркету затримали чоловіка, бо їм здалося, що він схожий на підозрюваного, який нещодавно здійснив крадіжку. Вони його затримали, застосувавши силу, а коли у кімнаті охорони подивилися відео, зрозуміли, що то різні люди, і відпустили його. Чоловік прийшов до поліції і написав заяву про побиття. Поліція відкрила провадження за статтею 125 КК України — це легкі тілесні ушкодження", — розповіла нам пресофіцерка Оболонського управління поліції Києва Діана Шутько.

Нагадаємо, у центрі Києва через дорожню суперечку побили АТОвця і експолоненого бойовиків та його дружину.

Повʼязані теми:

Наступна публікація