Перехрестився і пішов: очевидець розповів про спробу втечі водія, який збив двох жінок у Києві

Дата публікації
Перегляди
6945
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Перехрестився і пішов: очевидець розповів про спробу втечі водія, який збив двох жінок у Києві

Фото: Фото Антон Страшко/ТСН

Свої свідчення чоловік підкріпив записом відеореєстратора.

У Києві журналіст наздогнав водія, який збив двох жінок на пішохідному переході та втік з місця аварії. Постраждалих рятують у реанімації, їхній стан тяжкий, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ось він підходить. Біля них стоїть. Присів. Встав. Хреститься!" - показує відео зі свого автомобільного реєстратора Сергій Грішин. "Я побачив двох дівчат, які лежать на дорозі, вийшов і пішов до них. І почув, хтось з тих, хто поруч стояв, сказав: він тікає. Я розвернувся, пішов до своєї машини", - каже свідок. Водій їхав по пішохідній зоні, Сергій наздогнав його. "Я підійшов до машини, він вийшов, почав хреститися. І потім він почав ходити навколо машини. І таке було враження, що він хоче десь піти. Я попросив його не відходити. Він відходив все далі від машини, тоді я був змушений фізично його зупинити, щоб він не йшов", - пояснив свої дії очевидець.

Перехрестив постраждалих і втік: журналіст наздогнав водія, який збив 2 дівчат

Перехрестив постраждалих і втік: журналіст наздогнав водія, який збив 2 дівчат

Свідок передав водія поліції, суд уже обрав йому запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Подруга постраждалої в ДТП Анастасії, що чергує під реанімацією, розповідає, що 23-річна Анастасія Супруненко та 30-річна Олександра Осауленко йшли тоді на обід. Користувались цим пішохідним переходом щодня. "Це не був якийсь екстраординарний випадок, що вони вперше там переходили ту дорогу", - каже Ольга Дунебабіна. Зараз жінки в реанімації 17-ї лікарні, стан Анастасії більш тяжкий, бо її водій збив першою.

"Дійсно, у вкрай важкому стані. З множинними скелетними травмами та поєднаною черепно-мозковою травмою. Одну із хворих нам уже вдалося стабілізувати до того рівня, що вона перебуває практично в свідомості – на самостійному диханні. Одна із пацієнток перебуває на штучній вентиляції легенів", - розповів лікар-нейрохірург відділення політравми лікарні №17 Олесь Гаращук. На Анастасію попереду чекає операція на черепі. Рідні та друзі Насті шукають свідків та просять небайдужих здавати для неї кров, бо в неї постійна крововтрата, гемоглобін потрібно постійно поновлювати за рахунок донорської крові.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Дата публікації
Перегляди
6945
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація