Перед смертю сказав дружині, що кохає її. Друзі загиблого нацгвардійця розповіли подробиці трагедії

Перед смертю сказав дружині, що кохає її. Друзі загиблого нацгвардійця розповіли подробиці трагедії

Перед смертю сказав дружині, що кохає її. Друзі загиблого нацгвардійця розповіли подробиці трагедії

Фото: із соцмереж

У будинку, з якого випав хлопець, жили його батьки.

Загиблий нацгвардієць Павло, який вранці впав з будинку, вже не жив у цій будівлі. В цьому будинку жили мати та брат хлопця, однак сам він після весілля мешкав з дружиною окремо. Про це ТСН розповіли друзі та однокласники загиблого на місці трагедії.

"Випав десь близько 8-ї ранку, я тільки на роботу прийшла. Просто на моїх очах пролетіла людина повз вікно і впала на землю. Я зателефонувала, куди було необхідно. Звідки саме впав, я не знаю – мені не було видно", - розповіла консьєрж Валентина. Каже, швидку і не викликали, бо тіло хлопця зазнало жахливих пошкоджень, і було зрозуміло, що живим він бути не може.

Павло народився 1998 року. Вступив до Нацгвардії у вересні минулого року, а на початку лютого цього року – одружився, його дружина Марія на кілька років молодша. Друзі хлопця кажуть, що для самогубства причин не було – дружину він любив і дуже хотів стати батьком.

"Він живе у дружини і в неї ночував. Їхав від неї на роботу, а як тут опинився – навіть не знаю. Десь о 7.15 він чи пзателефонував чи надіслав дружині повідомлення, що її кохає. І все. Вона сьогодні мала йти на УЗД і в них найімовірніше може бути дитина – він на цей день дуже чекав", - розповідає товариш загиблого Олексій.

Родина хлопця жила на четвертому поверсі, як кажуть на місці подій, впав хлопець вочевидь або з даху, або з якогось з горішніх поверхів. Мати та дружина загиблого з журналістами не спілкуються. Подруга Анастасія каже, що Павло був дуже чуйним і на нього завжди можна було покластись.

"Був завжди добрим, підтримував, допомагав. Якісь проблеми якщо були, разом завжди вирішували. Він би сам цього ніколи не зробив. Родина в них дуже гарна була. Кілька років тому помер батько, і він (Павло) дуже підтримував матір", - розповідає Анастасія.

Друзі кажуть, що суїцидних нахилів у Павла ніколи не помічали, а більш того впевнені, що після втрати батька, яку дуже важко переживала мати, навряд чи наважився завдати їй такого болю. Припускають, що йому хтось "допоміг" впасти. Обставини та причини трагедії нині з'ясовує слідство, розглядають і версію самогубства. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація