Перебував у пригніченому настрої, а родина не мала житла: товариші "Сенсея" розповіли про стан загиблого

Перебував у пригніченому настрої, а родина не мала житла: товариші "Сенсея" розповіли про стан загиблого

Перебував у пригніченому настрої, а родина не мала житла: товариші "Сенсея" розповіли про стан загиблого

Поліція назвала основною версією вибуху необережне поводження зі зброєю.

Інформація, що нібито вибух стався через конфлікт між загиблими, не підтвердилася. Свідки події кажуть, що чоловіки мирно сиділи і спілкувалися на східцях. У Дегтярьова в руках був якийсь предмет. Ймовірно, та сама граната, що вибухнула, йдеться у ТСН.12:00.

Близькі кажуть, що "Сенсей" останніми днями перебував у пригніченому настрої. Він кілька років не міг оформити групу інвалідності, яку отримав внаслідок поранення. При цьому його травма, отримана внаслідок бойового поранення, була очевидна – в Дегтярьова скалічена права рука. Кілька місяців тому колишній атовець разом з товаришем ходив до Васильківської медико-соціальної експертної комісії і погрожував підірвати себе просто в кабінеті.

ОБЕРЕЖНО НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА

Як добровольці проходять Васильківський МСЕК Дивіться, яка вона правда життя! Ось так під@раси знущаються над тим хто в 2014 добровольцем пішов на Війну, пощастило вижити, розірвало руки, за контузії мовчу, три роки чекав поки держава надасть статус учасника бойових дій, а тепер ось так й@бана Система знущається, як на цьому відео. Вибачаємось за емоції і мат. #Іловайськ #Добровольці

Опубліковано Ігором Оваденком Четвер, 20 червня 2019 р.

"Сенсей" має трьох дітей, 17 років він винаймав квартиру у друзів, але нещодавно ті були вимушені житло продати, тому родині атовця довелось переїхати у офісне приміщення громадської ветеранської організації "Купол", яке навіть не є житловим. Побратими загиблого звертаються до президента України з закликом надати житло родині ветерана, яким просто немає де жити:

Думки розбігаються... Не можу написати звернення до Президента України Володимир Зеленський з проханням щоб держава за...

Опубліковано Ігором Оваденком Вівторок, 22 жовтня 2019 р.

Також для родини загиблого товариші збирають матеріальну допомогу, опубліковано номери карток дружини Дегтярьова :

Для тих хто хоче допомогти і підтримати Номера банківських карток дружини загиблого командира групи "Купол" Виктор...

Опубліковано Ігором Оваденком Середа, 23 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, близько 23:00 22 жовтня у центрі Києва на вулиці Пушкінській пролунав вибух. В результаті інциденту загинули двоє чоловіків, поранення отримала дівчина. Її було госпіталізовано, та невдовзі вона вже повернулась додому. Загинув учасник антитерористичної операції на сході України Віктор Дегтярьов з позивним "Сенсей". Поліція назвала основною попередньою версією трагедії необережне поводження зі зброєю, слідство триває.

Свідки розповіли про обставини, що передували нічному вибуху в Києві

Свідки розповіли про обставини, що передували нічному вибуху в Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація