Пенсіонери в Києві штурмують банки та пошту, щоб сплатити комуналку і отримати доплату

Пенсіонери в Києві штурмують банки та пошту, щоб сплатити комуналку і отримати доплату

Люди не хочуть довіряти комусь сплатити за них віддалено.

Пенсіонери, яким рекомендовано сидіти вдома,  штурмують банки та пошту, а черги займають ще удосвіта, йдеться в ТСН.12.00.

Одні хочуть заплатити за комунальні послуги, інші ж отримати обіцяну доплату на карантині. З дороги це виглядає як мітинг, але ближче видно, що це черга до Ощадбанку.

Через дорогу теж кучкуються, але то вже до ПриватБанку, а за кількасот метрів вервечка тягнеться до пошти.  Скрізь збираються люди пенсійного віку, яким на карантині рекомендовано взагалі сидіти дома.

Пані Надія із шарфом замість маски на роті прийшла отримати доплату до пенсії. За карантину уряд пообіцяв пенсіонерам, у яких мала пенсія,  по тисячі зверху. Пенсійний фонд написав, що так роздадуть майже 10 мільярдів  гривень і що ці гроші прийдуть на картку, або принесуть поштарі. Пані Надія про це чула, але, за грошима прийшла сама.

До пошти пускають по одному, у черзі всі ретельно стежать за чергою. До банку ж чергу займають за три години до відкриття. 

Пенсіонери, яким рекомендовано сидіти вдома на карантині, штурмують банки та пошту

Пенсіонери, яким рекомендовано сидіти вдома на карантині, штурмують банки та пошту

За комунальні послуги пенсіонерів ще на початку карантину просили платити дистанційно. Пропонували навчитися все робити онлайн. Або ж телефонувати до оператора банку, щоб він провів оплату. Усі ці варіанти, усім цим людям не підійшли. «Одні ж шахраї, як обкрадають людей з комуналками, показують по телевізору. Треба, щоб папір мені дали на руки і я спокійна», - каже жінка.

Сплатити квитанцію наживо деякі в черзі уже намагаються декілька днів.

Кореспондент Інна Боднар

Повʼязані теми:

Наступна публікація