Обурені пенсіонери нарікають, що їх повільно обслуговують і змушують стояти на вулиці.
Карантин для захисту найбільш уразливих до коронавірусу верств населення виявився марним через платіжки за комунальні послуги. Столичні пенсіонери штурмують відділення Ощадбанку, йдеться в ТСН.12.00
І це попри заяву уряду, що за несвоєчасну сплату комунальних послуг у період карантину, пільги та субсидії всеодно збережуться, пеню не нараховуватимуть. Але зазвичай комуналку платять до 20 числа, і за звичкою пенсіонери таки пішли до банків.
Платити онлайн, кажуть, не вміють. Зокрема, сумлінні платники вишукувались у чергу під відділенням на Вишгородській, деякі - у медичних масках. Але обурюються - працює лише одна каса і в приміщення їх впускають по двоє. Тож пенсіонери всім натовпом спробували потрапити у відділення. «Всі комуналку платити, а тут бачите, що коїться», - бідкається пенсіонерка журналістам.
Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено.
Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.
В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.
У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.