Пенсіонери в Києві штурмували відділення Ощадбанку через бажання сплатити за комуналку

Дата публікації
Перегляди
4098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пенсіонери в Києві штурмували відділення Ощадбанку через бажання сплатити за комуналку

Обурені пенсіонери нарікають, що їх повільно обслуговують і змушують стояти на вулиці.

Карантин для захисту найбільш уразливих до коронавірусу верств населення виявився марним через платіжки за комунальні послуги. Столичні пенсіонери штурмують відділення Ощадбанку, йдеться в ТСН.12.00

І це попри заяву уряду, що за несвоєчасну сплату комунальних послуг у період карантину, пільги та субсидії всеодно збережуться, пеню не нараховуватимуть. Але зазвичай  комуналку платять до 20 числа, і за звичкою пенсіонери таки пішли до банків. 

Платити онлайн, кажуть, не вміють. Зокрема, сумлінні платники вишукувались у чергу під відділенням на Вишгородській, деякі  - у медичних масках.  Але обурюються  -  працює лише одна каса і в приміщення їх впускають по двоє. Тож пенсіонери всім натовпом спробували потрапити у відділення. «Всі комуналку платити, а тут бачите, що коїться», - бідкається пенсіонерка журналістам.

Столичні пенсіонери штурмують відділення "Ощадбанку" під час карантину

Столичні пенсіонери штурмують відділення "Ощадбанку" під час карантину

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4098
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація