"Поліція діалогу" та кінні підрозділи. Правоохоронці посилили режим роботи до Дня Незалежності"

"Поліція діалогу" та кінні підрозділи. Правоохоронці посилили режим роботи до Дня Незалежності"

Фото: Reuters

Нацполіція запевняє, що під час святкувань громадяни можуть почуватися у безпеці.

Від сьогодні, 22 серпня, до 26 серпня органи Нацполіції переведені на посилений варіант несення служби. Охорону публічного порядку і безпеки громадян у День Незалежності на території Києва забезпечуватимуть різні підрозділи поліції, передає департамент комунікації Національної поліції.

На вулицях працюватимуть патрульні екіпажі, кінна поліція, а також підрозділи превентивної комунікації – так звана поліція діалогу. До несення служби долучаться військовослужбовці Національної гвардії.

Глава Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що задля безпеки учасників святкових заходів у столиці буде частково обмежено рух автотранспорту. Проте поліцейські забезпечать безперебійну роботу транспорту, посилять безпеку на станціях метрополітену, а також у місцях скупчення населення, зокрема на зупинках, торгових закладах та входах-виходах з логістичних центрів.

Глава Нацполіції запевнив громадян, що вони можуть почуватися у безпеці, відзначаючи День Незалежності. Водночас він закликав із розумінням поставитися до роботи поліцейських на фільтраційних пунктах біля стадіонів або концертних майданчиків.

Нагадаємо, 22 серпня надвечір на Хрещатику відбудеться генеральна репетиція військового параду до Дня Незалежності. Центр, частину проспекту Перемоги й частково Поділ - перекриватимуть.

Центр Києва стоїть у заторах через репетиції параду до Дня Незалежності

Центр Києва стоїть у заторах через репетиції параду до Дня Незалежності

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація